Česká říkadla

Česká říkadla - Vlasta Švejdová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vlasta Švejdová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká říkadla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Česká říkadla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlasta Švejdová. Číst Česká říkadla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je výběrem klasických říkadel, které se tradují z generace na generaci, i říkadel z doby spíše současné. S oblibou se do ní s vaším dítětem začte babička či dědeček, stejně jako třeba starší sourozenec. A nemusí zůstat pouze u čtení a povídání nad krásnými obrázky – děti velmi rády přistupují na mnoho her a pohybových aktivit s říkadly. Je tomu proto, že děti milují rytmus a opakování, a právě říkadla v sobě spojují oba tyto prvky. Navíc, díky jejich častému opakování, podpoříte zdravý vývoj řeči dítěte.


...ýběr nejoblíbenějších lidových říkadel, předávaných už léta z generace na generaci ... Moje první česká říkadla - Zvuková knížka neuveden ... ... . Knížka je určena především nejmenším dětem a jejich rodičům či prarodičům ke společnému předčítání: nad krásnými obrázky Vlasty Švejdové se děti naučí říkanky, na kterých jejich mámy a tátové, babičky a dědečkové sami také vyrůstali. Krásná česká říkadla - Josef Lada Knihy Dobrovský ... Fisher Price mluvím a učím se říkadla L4887 - Duration: 0:37. Dětská lehátka 14,357 ... Česká Přirovnání - všechna přirovnání ... ... Fisher Price mluvím a učím se říkadla L4887 - Duration: 0:37. Dětská lehátka 14,357 views. 0:37. Nejoblíbenější česká říkadla jsou tu a tentokrát jako zvuková kniha ! V této skvělé zvukové knize najdete 18 říkadel, jako například Zlatá brána otevřena, Vařila myšička kašičku a mnohé další. 6 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY