Kamarádi z lesa aneb kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá

Kamarádi z lesa aneb kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá - Jitka Vítová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Vítová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kamarádi z lesa aneb kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kamarádi z lesa aneb kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Vítová. Číst Kamarádi z lesa aneb kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha vypráví příběhy zvířátek, která znáte z prvního dílu - ježečka, zajíce a prasátka. Tentokrát se k nim přidá poťouchlá liška Ryška a vystrašený kocourek Kostička. I přestože liška zvířátkům škodila, sama nakonec poznala, že skutečné štěstí jí přinese pouze přátelství. Inspirací pro napsání knížek Kamarádi z lesa byly nejen autorčiny děti, ale i její vzpomínky na dětství. Kamarády z lesa vám paní spisovatelka postupně představí v několika dílech. V názvu každého dílu se objeví jedno známé přísloví.


...di z lesa aneb kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá Autor: Vítová, Jitka Nakladatel: Thovt EAN: 9788087469347 ISBN: 978-80-87469-34-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 56 stran, česky Rozměry: 15 × 21,6 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Thovt - knihy | Databáze knih ... . vydání) Kniha: Kamarádi z lesa aneb kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá Autor: Jitka Vítová Kniha vypráví příběhy zvířátek, která znáte z prvního dílu - ježečka, zajíce a prasátka. Hledáte Kamarádi z lesa aneb kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá od Jitka Vítová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kamarádi z lesa aneb kdo jinému jámu kopá, ... Kamarádi z lesa aneb v kdo jinému jámu kopá, sám do ní ... ... . Hledáte Kamarádi z lesa aneb kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá od Jitka Vítová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kamarádi z lesa aneb kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá ... Inspirací pro napsání knížek Kamarádi z lesa byly nejen autorčiny děti, ale i její vzpomínky na dětství. ... Kamarády...SOUVISEJÍCÍ KNIHY