Kapačka, cévka, houkačka: Jak jsme zapomněli normálně stárnout a pokojně umírat

Kapačka, cévka, houkačka: Jak jsme zapomněli normálně stárnout a pokojně umírat - Ken Hillman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ken Hillman
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapačka, cévka, houkačka: Jak jsme zapomněli normálně stárnout a pokojně umírat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kapačka, cévka, houkačka: Jak jsme zapomněli normálně stárnout a pokojně umírat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ken Hillman. Číst Kapačka, cévka, houkačka: Jak jsme zapomněli normálně stárnout a pokojně umírat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Respektovaný australský anesteziolog je autorem pozoruhodné knihy. S odborným vhledem i milým humorem připomíná, že lidé – všichni lidé – stárnou a umírají. Podivuje se, jak je možné, že tato prostá skutečnost pořád lidstvo překvapuje. Dodává odvahu k tomu, abychom se připravili na slábnutí a odcházení našich rodičů a starých blízkých, ale i sebe samých. Přímo a bez velkých okolků nám důrazně připomíná, že není nikdo ani nic, kdo to za nás lépe zařídí. Nemocnice, natož jednotky intenzivní péče, rozhodně nejsou pro staré a umírající lidi vhodné prostředí. Autor pracuje s konkrétními příběhy, na nichž to jasně dokládá, a třebaže píše o umírání a smrti hodně zostra, jeho kniha je přívětivá a okouzlující.


..., cévka, houkačka. Jak jsme zapomněli normálně stárnout a pokojně umírat ... Cevka - Vyhledávání na Heureka.cz ... . ... Podivuje se, jak je možné, že tato prostá skutečnost pořád lidstvo překvapuje. Dodává odvahu k tomu, abychom se připravili na slábnutí a odcházení našich rodičů a starých blízkých, ale i sebe samých. ... Kapačka, cévka, houkačka: Jak jsme zapomněli normálně stárnout a pokojně umírat Ken Hillman Nakladatel: Cesta domů 2018 Jak jsme zapomněli normálně stárnout a pokojně umírat. HILLMAN Ken. Info: Cesta domů, 2018 (1.) - brož., 202 str. Z angl. přel. L. ... Kapačka, cévka, houkačka - Jak jsme zapomněli normálně ... ... . HILLMAN Ken. Info: Cesta domů, 2018 (1.) - brož., 202 str. Z angl. přel. L. Kapsová Název: Kapačka, cévka, houkačka - Jak jsme zapomněli normálně stárnout a pokojně umírat. Autor: Ken Hillman. Překladatel: Lenka Kapsová. Titul je zařazen do žánrů: Popul...SOUVISEJÍCÍ KNIHY