Když u nás byl Buffalo Bill

Když u nás byl Buffalo Bill - Jaroslav Čvančara, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Čvančara,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Když u nás byl Buffalo Bill.pdf


Chcete si knihu přečíst?Když u nás byl Buffalo Bill ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Čvančara,. Číst Když u nás byl Buffalo Bill Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rozsáhlá faktografická kniha o uměleckém turné jezdecké revue plk. W. F. Codyho zvaného Buffalo Bill. Formou současného průvodce po autentických lokalitách mapuje jeho životní osudy ve Spojených státech a pozdější vystoupení v Evropě, včetně padesáti měst rakousko-uherské monarchie na jaře a v létě 1906. Jeho neopakovatelná a doposud nikdy nepřekonaná národopisná Wild West Show, čítající stovky lidí a koní a přepravovaná třemi zvláštními vlaky, vystupovala i v šesti městech na Moravě a ve Slezsku. Buffalo Bill – tehdejší vyslanec americké národopisné kultury – tak zanechal i na našem území nesmazatelnou stopu, která oslovila několik dalších generací Čechů, Moravanů a Slezanů. Součástí knihy jsou unikátní dobové materiály.


...nás byl Buffalo Bill Autor: Čvančara, Jaroslav a Čvančara, Miroslav Nakladatel: Academia EAN: 9788020026293 ISBN: 978-80-200-2629-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 364 stran, česky Rozměry: 21 × 26,5 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Kniha Když u nás byl Buffalo Bill - Jaroslav Čvančara ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Když u nás byl Buffalo Bill - Jaroslav Čvančara, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Když u nás byl Buffalo Bill - Jaroslav Čvančara. Jaký byl Codyho skutečný život, jak se utvářela jeho literární a filmová pověst, jak a kde přesně probíhala zdejší vystoupení West Show a kterak na ně reagoval místní tisk, zevrubně popisuje kniha Když u n ... Když u nás byl Buffalo Bill — Academia ... . Jaký byl Codyho skutečný život, jak se utvářela jeho literární a filmová pověst, jak a kde přesně probíhala zdejší vystoupení West Show a kterak na ně reagoval místní tisk, zevrubně popisuje kniha Když u nás byl Buffalo Bill. Jejími autory jsou bratři Miroslav Čvančara (nar. 1934) a Jaroslav Čvančara (nar. 1948). Když u nás byl Buffalo Bill. Koupit předplatné . Kul...SOUVISEJÍCÍ KNIHY