Klub divných dětí

Klub divných dětí - Petra Soukupová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Soukupová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Klub divných dětí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Klub divných dětí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Soukupová. Číst Klub divných dětí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Desetiletá Mila má ráda zvířata — zvlášť hmyz a ze všeho nejvíc pavouky. Taky se umí „ztratit ze světa“. Když se na něco soustředí, všechno ostatní pro ni přestane existovat. Petr chodí do čtvrté třídy, ale vypadá na prvňáka. Umí skvěle kreslit a v noci nemůže spát. Bojí se totiž tmy nebo spíš toho, co se v ní skrývá. A když už usne, zdají se mu hrozné sny. Katka nemá žádné kamarády, připadá si tlustá a ošklivá. Bojí se mluvit s lidmi a šťastná je jenom tehdy, když si čte. Franta má nemocné nohy a musí chodit o berlích. Je naštvaný na své postižení a bývá na lidi zlý. Baví se natáčením videí na YouTube, kterými rád provokuje ostatní. Tihle čtyři se náhodou potkají. Na začátku nejsou ani přátelé, spíš divné děti, co spolu tráví čas. Pak ale společně zažijí něco, na co se nezapomíná.


...B DIVNÝCH DĚTÍ jsem se moc těšila a po jeho přečtení jsem zvědavá, co na knihu bude říkat má jedenáctiletá dcera ... Klub divných dětí (Petra Soukupová) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Autorka opět naprosto přesně vykreslila psychiku postav, tentokráte čtyř dětí, které jsou kvůli určitým svým vlastnostem mimo většinový kolektiv. Číst určité pasáže mě bolelo, obzvláště ... O současných českých spisovatelkách je v posledních letech slyšet víc než o jejich mužských protějšcích. Sbírají ceny, vítězí v anketách, je o ně zájem v cizině: Mornštajnová, Bellová, Tučková. Anebo Petra Soukupová ... Klub divných dětí | Chrudimka.cz ... . Sbírají ceny, vítězí v anketách, je o ně zájem v cizině: Mornštajnová, Bellová, Tučková. Anebo Petra Soukupová, která právě vydala v brněnském Hostu novelu Klub divných dětí. Všechny informace o produktu Kniha Klub divných dětí - Petra Soukupová, porovn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY