Láska podle hvězd

Láska podle hvězd - Minnie Darke | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Minnie Darke
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska podle hvězd.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska podle hvězd ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Minnie Darke. Číst Láska podle hvězd Online je nyní tak snadné!

POPIS


Někdy je třeba postrčit osud tím správným směrem. Když se kamarádi z dětství Justine a Nick znovu potkají, vypadá to na velkou lásku. Ale zatímco ona je racionální, Nick je přímo zapálený do astrologických předpovědí. A protože Justine má v Nickově oblíbeném časopise jako novinářka na starosti horoskopy, může vzít Nickův osud tak trochu do svých rukou. Stačí jen jednoduše upravit horoskopy pro Vodnáře. Má to ovšem háček – Justine se tím stane hybatelem osudů i dalších lidí narozených ve stejném znamení.


...áska podle hvězd Přidat komentář. Andy0892 ... Kniha: Láska podle hvězd - Minnie Darke | Knihy.ABZ.cz ... . 1 05. března. V knize je uvedeno několik příběhů a jsem ráda, že každý má svůj konec - čtenář si tak nemusí nic domýšlet. ... Čeká vás nový vztah, láska, sex? Řešíte partnerskou krizi? Vyhraje flirt a rozvod nebo partnerskou krizi vás vtah ustojí? Odpoví vám test lásky podle znamení zvěrokruhu. Láska podle hvězd Minnie Darke. Někdy je třeba postrčit osud tím správn ... Láska podle hvězd - Minnie Darke | Knihy Dobrovský ... . Někdy je třeba postrčit osud tím správným směrem. Když se kamarádi z dětství Justine a Nick znovu potkají, vypadá to na velkou lásku. Ale zatímco ona je racionální, Nick je přímo zapálený do astrologických předpovědí. A protože Justine má v Nickově oblíbeném časopise jako ... Láska podle hvězd Když se kamarádi z dět...SOUVISEJÍCÍ KNIHY