Mozaika souvislostí: Celostní cesta k uzdravování

Mozaika souvislostí: Celostní cesta k uzdravování - Miroslav Houlub | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Houlub
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mozaika souvislostí: Celostní cesta k uzdravování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mozaika souvislostí: Celostní cesta k uzdravování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Houlub. Číst Mozaika souvislostí: Celostní cesta k uzdravování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha srozumitelným jazykem objasňuje řadu souvislostí mezi fyzickým tělem a psychikou, mezi elementy čínské medicíny, čakrami, orgánovými systémy našeho těla včetně smyslových a emočními stavy s přihlédnutím k spirituálním aspektům. Ke čtivosti přispívají uváděné příklady z lékařské praxe i běžného života. Základním oborem autora knihy je rehabilitační lékařství. Přes 30 let také léčí pomocí akupunktury. Studiem východní medicíny hledá nové souvislosti, které uplatňuje ve své dlouholeté praxi celostního lékaře. Zvláště svým zaměřením na psychosomatiku vytváří myšlenkové mosty mezi pojetím východní a západní medicíny.


... souvislostí: Celostní cesta k uzdravování Miroslav Houlub Nakladatel: Geum 2017 (celostní cesta k uzdravování : pohled na medicínskou problematiku a praktické využití v běžném životě) Předmětná hesla Holistická medicína Psychosomatika Biorytmy Energetický systém člověka ... Filmy a rozprávky na predaj | Filmovy.sk ... ... Ke knize "Mozaika souvislostí" doporučujeme také: Nakladatelství GEUM → Knihy → Edice Jiná cesta → Mozaika souvislostí - celostní cesta k uzdravování. Mozaika souvislostí - celostní cesta k uzdravování. MUDr. Miroslav Holub. Cena s DPH: ... Všechny informace o produktu Kniha Mozaika souvislostí - Celostní cesta k uzdravování - Miroslav Holub, porovnání cen z internetov ... Kniha: Mozaika souvislostí (Miroslav Holub) | Martinus ... . Mozaika souvislostí - celostní cesta k uzdravování. MUDr. Miroslav Holub. Cena s DPH: ... Všechny informace o produktu Kniha Mozaika souvislostí - Celostní cesta k uzdravování - Miroslav Holub, porovnání cen z internetov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY