Německo - turistický průvodce: Turistický průvodce Rough Guides

Německo - turistický průvodce: Turistický průvodce Rough Guides - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Německo - turistický průvodce: Turistický průvodce Rough Guides.pdf


Chcete si knihu přečíst?Německo - turistický průvodce: Turistický průvodce Rough Guides ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Německo - turistický průvodce: Turistický průvodce Rough Guides Online je nyní tak snadné!

POPIS


Německo si po sjednocení konečně vybudovalo lepší profil jako turistická destinace, z nemalé části díky pozoruhodné obnově Berlína, jednoho z nejúžasnějších a nejzajímavějších měst v Evropě. Ovšem půvab Německa se v žádném případě neomezuje pouze na jeho hlavní město. Navštívíte-li Německo, objevíte přátelský, kosmopolitní a multikulturní národ, který se z velké většiny vyrovnal se svou minulostí. Rozmanitost Německa vysvětluje svébytný historický vývoj regionů. Své stopy zanechala na Německu i reformace a její důsledky - na severu země převládá protestantismus, zatímco jih je spíše katolický. Německý příspěvek v oblasti vážné hudby je sám o sobě skvělou záminkou pro návštěvu země, ať už si chcete na vlastní uši vychutnat umění Berlínské filharmonie nebo se chcete vydat po stopách slavných skladatelů. Pověst Německa jako kolébky modernismu je také zasloužená a cesta k budově Bauhausu v Desavě nebo na stuttgartské sídliště Weissenhof jistě potěší všechny fanoušky designu. Německému modernismu předcházely starší tradice románské, gotické, renesanční, barokní a rokokové, z nichž každá po sobě zanechala bohatý odkaz uměleckých a architektonických pokladů. V zimě se do Německa sjíždějí zahraniční návštěvníci, které lákají Alpy s těmi nejlepšími sjezdovkami. Německo se pyšní také lázněmi, a pokud se chcete uvolnit v solných nebo horkých pramenech, máte na výběr z mnoha lázeňských měst po celé zemi. Zapomenout nesmíme ani na přírodní krásy. Bavorské Alpy, Černý les a údolí Rýna a Mosely se již za hranicemi proslavily dávno, ale hedvábně jemný písek na plážích ostrova Rujána, elegantní resorty severomořského ostrova Sylt, osamělá krása Meklenburských jezer nebo nedotčená příroda biosférické rezervace Rhön na své místo v itinerářích zahraničních cestovních kanceláří stále čekají.


...ce Portugalskem, jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací na světě ... Slovinsko - Turistický průvodce - Rough Guides od 373 Kč ... ... . Obsáhlý turistický průvodce Portugalskem vás provede celou zemí a inspiruje množstvím barevných... Německo - turistický průvodce Nakladatel: Jota EAN: 9788075655738 ISBN: 978-80-7565-573-8 Originál: The Rough Guide to Germany Popis: 1× kniha, brožovaná, 970 stran, česky Rozměry: 12,7 × 19,7 cm Rok vydání: 2019 Německo - turistický průvodce Rough Guides. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 998,00 Cena bez DPH 907,27 Kč . ... Francie - turistický průvodce Rough Guides - SEVT.cz ... . Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 998,00 Cena bez DPH 907,27 Kč ... Všechny informace o produktu Mapy Německo - Turistický průvodce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Německo - Turistický průvodce. Naše průvodce získaly mn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY