Případy soudce Ti. Čínská medicina ve službách vrahů

Případy soudce Ti. Čínská medicina ve službách vrahů - Frédéric Lenormand | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Frédéric Lenormand
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Případy soudce Ti. Čínská medicina ve službách vrahů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Případy soudce Ti. Čínská medicina ve službách vrahů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frédéric Lenormand. Číst Případy soudce Ti. Čínská medicina ve službách vrahů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Smrt člena císařského dvora vyvolá povyk, protože panuje podezření, že se ho opovážil otrávit jeden z lékařů. Vyšetřováním vraždy je pověřen soudce Ti, který se proto vydává do Velké lékařské služby, světově ojedinělé instituce, jež shromažďuje veškeré lékařské vědění a vzdělává ty nejlepší odborníky v císařství. Soudce Ti tentokrát pronásleduje vraha, který je vysoce inteligentní, znalý ve svém oboru, a o to nebezpečnější. Během pátrání soudce čtenáře seznamuje s pozoruhodnými taji čínské medicíny, od akupunktury po bylinky.


...y soudce Ti. Čínská medicina ve službách vrahů Autor: Lenormand, Frédéric Nakladatel: Garamond EAN: 9788074074639 ISBN: 978-80-7407-463-9 Překlad: Misařová, Vlasta Popis: 1× kniha, brožovaná, 272 stran, česky Rozměry: 12 × 19 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kniha Případy soudce Ti Čínská medicína ve službách vrahů ... ... . vydání) při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Případy soudce Ti Čínská medicína ve službách vrahů. Autor: Frédéric Lenormand V ... Případy soudce Ti - Čínská medicína ve službách vrahů ... ... . Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Případy soudce Ti Čínská medicína ve službách vrahů. Autor: Frédéric Lenormand Vydavateľstvo: Garamond 2019 EAN: 9788074074639 Smrt člena císařského dvora vy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY