To je metro, čéče!

To je metro, čéče! - Milada Rezková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Milada Rezková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
To je metro, čéče!.pdf


Chcete si knihu přečíst?To je metro, čéče! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milada Rezková. Číst To je metro, čéče! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pražské metro určitě znáte vy, vaše babička i máma. Třeba s ním každý den jezdíte do školy, do práce nebo na nákup. Ale víte, že je to místo plné zajímavostí, tajemství, nápadů a dobrodružství? Seznamte se s Karlem Kroupou nejmladším a jeho svérázným dědečkem a ponořte se spolu s nimi do chodeb, tunelů, historie i současnosti podzemní dráhy. Poznejte, jak se metro budovalo, i zvláštnosti jednotlivých stanic. Zkuste si vypočítat, kam až byste dojeli, kdybyste všechny trasy pospojovali do jediné. Co se děje v metru v noci? Jak zasáhla metro tisíciletá povodeň? A straší ve Strašnické? Knížka plná ilustrací, plánků a komiksů představuje pražské metro jako úžasnou stavbu i skvělý dopravní prostředek. A protože spojuje populární výklad s veselým příběhem, čeká na čtenáře a čtenářky pořádná jízda. Tak ukončete výstup a nástup, roztodivná kniha o metru se právě otevírá.


...ražské metro? Všechno, co musíte vědět, aby vám neujel vlak, se dozvíte v knize To je metro, čéče! ... To je metro, čéče! Bohatě ilustrovaná knížka zve na ... ... .Knížka plná ilustrací, plánků a komiksů představuje pražské metro jako úžasnou stavbu i skvělý dopravní prostředek. O To je metro, čéče! si můžete tento týden zahrát v rámci pravidelné knižní soutěže serveru iROZHLAS.cz. Knižní soutěž Praha 12:34 27. ledna 2020 Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Kopírovat do schránky Zavřít To je metro, čéče, je kniha obrázková, ilustrace v ní ale neslouží jen jako obrazový doprovod, ale velmi často přebírají vyprávění děje. Formou komiksu z nich poznáváme výzdobu jednotlivých linek a stanic, typy vagónů metra, najdeme tu i ... To je metro, čéče! - Milada Rezková | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Formou komiksu z nich poznáváme výzdobu jednotlivých linek a stanic, typy vagónů metra, najdeme tu i plánky a obrázky představují...SOUVISEJÍCÍ KNIHY