Turbulentní dekáda: Proměny čínského byznysu v letech 2008–2018

Turbulentní dekáda: Proměny čínského byznysu v letech 2008–2018 - Wu Xiaobo | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Wu Xiaobo
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Turbulentní dekáda: Proměny čínského byznysu v letech 2008–2018.pdf


Chcete si knihu přečíst?Turbulentní dekáda: Proměny čínského byznysu v letech 2008–2018 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wu Xiaobo. Číst Turbulentní dekáda: Proměny čínského byznysu v letech 2008–2018 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha popisuje dramatické proměny čínského byznysu, ekonomické situace a společnosti v uplynulých deseti letech (2008-2018). Českému čtenáři tedy může poskytnout jedinečný vhled do současné Číny, a to jak z pohledu podniků, tak spotřebitelů, ale i prostřednictvím největších kauz, které hýbaly čínskou společností.V této dekádě čínská ekonomika předstihla japonskou a stala se druhou největší na světě. Na zcela novou úroveň se dostala domácí spotřeba. Naprosto se proměnil způsob, jakým dnes běžní Číňané získávají informace, jak komunikují, jak nakupují, i to, jak si obstarávají běžné každodenní služby, nebo jak například platí v obchodech. Čínské hospodářství lze snad nejvýstižněji popsat jako mohutnou řeku, která jako by divoce hledala své břehy. Na jednou stranu její široký tok poskytuje útočiště rybám - velkým i malým podnikům, na druhou stranu jejími zběsilými peřejemi není jednoduché proplout. Její vody přináší velká očekávání a naděje, současně s tím však take budí velké obavy a mnoho otázek: Co nastane až se tato řeka střetne s překážkami? Jak si na její tok i na sebe navzájem zvyknou malé i velké ryby? Jak dopadne jejich vzájemný boj?To vše tvoří těžce postihnutelný, avšak strhující obraz.


...opisuje dramatické proměny čínského byznysu, ekonomické situace a společnosti v uplynulých deseti letech (2008-2018) ... Bohatý táta radí, jak investovat | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Českému čtenáři tedy může poskytnout jedinečný vhled do současné Číny, a to jak z pohledu podniků, tak spotřebitelů, ale i prostřednictvím největších kauz, které hýbaly čínskou společností. Turbulentní dekáda - Xiaobo Wu - e-kniha eBook: Kniha popisuje dramatické proměny čínského byznysu, ekonomické situace a společnosti v uplynulých deseti letech (2008-2018). Českému čtenáři tedy může poskytnout jedinečný vhled do současné Číny, a to jak z pohledu podniků, tak spot ... Turbulentni dekada xiaobo wu e kniha | HLEDEJCENY.cz ... . Českému čtenáři tedy může poskytnout jedinečný vhled do současné Číny, a to jak z pohledu podniků, tak spotřebitelů, ale i prostřednictvím ... Turbulentní dekáda - Proměny čínského byznysu v letech 2008-2018. Ve velkých řekách žijí velké ryby. XIAOBO...SOUVISEJÍCÍ KNIHY