Letní host

Letní host - Alison Andersonová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alison Andersonová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Letní host.pdf


Chcete si knihu přečíst?Letní host ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alison Andersonová. Číst Letní host Online je nyní tak snadné!

POPIS


Během horkého léta 1888 přijíždí rodina Čechovova strávit léto do svěží krajiny východní Ukrajiny. V sídle rodiny Lintvarjovovy se setkává mladý Anton Pavlovič s lékařkou Zinaidou. Ta vinou nemoci nedávno oslepla, přestěhovala se sem a začala si psát deník, aby uchovala vzpomínky na dřívější život. Mezi mladými lidmi začne postupně klíčit mimořádné pouto. O více než sto let později se nečekaný objev onoho deníku stane pro Káťu Kendallovou poslední šancí na záchranu jejího londýnského nakladatelství. Zinaidino líčení nadaného mladíka nabízí hluboký vhled do života literární legendy, jakou Čechov bezesporu je, ale vyvolává i vzrušující otázku: Skutečně napsal Čechov v době jejich přátelství román, který pak zmizel? Odpověď může změnit historii a nalezení rukopisu je výzvou pro Anu Hardingovou, překladatelku Kátina nakladatelství. Ana je stravována touhou najít ztracený román. A jak se noří hlouběji do proudu dohadů, zjišťuje, že rukopis není jediným tajemstvím skrytým na stránkách deníku. Životopisný román Letní host je inspirován skutečným přátelstvím mezi Čechovem a rodinou Lintvarjovovou. Příběh staví most přes dvě staletí, přes životy tří žen spojené objevem jednoho deníku… Zkoumá sílu umění, stejně jako složitost lásky a přátelství, a vdechne život dávno zmizelému světu.


...ní šaty z tisíce e-shopů pohodlně na jednom místě ... Letní host - Alison Anderson, 2019, český jazyk | E-knihy ... ... . Prohlédněte si aktuální kolekce Jaro/Léto 2020 s pomocí módního vyhledávače Glami.cz. Letní host, Vítězslav Vávra, Holky z gymplu. This feature is not available right now. Please try again later. Nakupujte šaty na svatbu z kolekce 2020. Modely vhodné pro maminku nevěsty i pro hosty. Skladem - do 3 dnů u Vás. Provided to YouTube by Supraphon Silent Room (Letní host) · Maximum Petra Hanniga · Vítězslav Vávra Babies, I´m Your Friend ℗ 1984 SUPRAPHON a.s. Released on: 2012-05-31 Auto-generated by ... Plesov ... LetsHost: Web Hosting Ireland, Domain Name Registration ... ... .s. Released on: 2012-05-31 Auto-generated by ... Plesové šaty. Společenské šaty. Maturitní šaty. Plesové šaty. Večerní šaty. Svatební šaty i pro starší. Šaty na svatbu host, šaty pro svatební maminku, šaty družičky, š...SOUVISEJÍCÍ KNIHY