Norbyho další tajemství

Norbyho další tajemství - Isaac Asimov, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Isaac Asimov,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Norbyho další tajemství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Norbyho další tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Isaac Asimov,. Číst Norbyho další tajemství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vědci chtějí dostat robůtka Norbyho. Rádi by totiž zjistili, co se skrývá za jeho antigravitačními schopnostmi. A tak před nimi musí popletený robůtek společně s vesmírným kadetem Jeffem, svým nejlepším kamarádem, uprchnout na planetu plnou hladových draků a šílených robotů. Dokážou tu přežít? Můžou využít Norbyho nově objevené schopnosti. V pořadí druhý díl Norbyho příběhů napsala Janet Asimovová společně se svým manželem a autorem knihy Já, robot a spousty dalších vyprávění o robotech Isaacem Asimovem. Vzrušující svět science fiction se tak otvírá i pro mladé čtenáře.


...Isaac Asimovovi / NORBYHO DALŠÍ TAJEMSTVÍ 8 ... Autor - Asimov - Janet Asimov | Knihy.ABZ.cz ... . Před dalším terminálem hlavního počítače stál Norby s pevně zavřenýma zadníma očima. Z matného odrazu na monitoru Jeff poznal, že druhý pár Norbyho očí na opačné straně hlavy je otevřený. Tahle očka zírala na slova pohybující se po obrazovce takovou rychlostí ... Norbyho další tajemství kniha od: Isaac Asimov, Janet Asimov. 93 % 3 hodnocení ... Norbyho další tajemst ... Norbyho další tajemství (Janet Asimov, Isaac Asimov ... ... . 93 % 3 hodnocení ... Norbyho další tajemství. Celkové hodnocení ... Vědci chtějí dostat robůtka Norbyho. Rádi by totiž zjistili, co se skrývá za jeho antigravitačními schopnostmi. A tak před nimi musí popletený robůtek společně s vesmírným kadetem Jeffem, svým nejlepším kamarádem, uprchnout na planetu plnou hladových draků a šílených ......SOUVISEJÍCÍ KNIHY