Přemyslovci 5 - Království neumírá

Přemyslovci 5 - Království neumírá - Ludmila Vaňková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ludmila Vaňková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přemyslovci 5 - Království neumírá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přemyslovci 5 - Království neumírá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludmila Vaňková. Číst Přemyslovci 5 - Království neumírá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Královská sága Přemyslovcikončí knihou Království neumírá (1291-1309) a spojuje romány Žebrák se stříbrnou holí a Královský nach tě neochrání.Přerod věků na začátku 14. století zastihl Čechy na vrcholu rozkvětu a bohatství, ale neslýchané události, k nimž se budou kronikáři po přehnání všech bouří dlouho vracet, změnily náhle smysl života králů i těch nejposlednějších psanců. V posledním desetiletí 13. století se Václav II. stal nejmocnějším evropským panovníkem, vyrovnal se svému legendárnímu otci Přemyslu II. a pro České království dosáhl více než on. K českému trůnu připojil Polské království a dokonce i Uhersko. Čas jeho vlády je dobou politických intrik a nesmírného růstu bohatství Čech po objevení ložisek stříbra v Kutné Hoře, které bývá srovnáváno se zlatou horečkou v Kalifornii. Nebojovnou taktikou uštědřil Václav II. zdrcující porážku římskému králi Albrechtovi a hledal spojence ve Francii. Po jeho předčasné smrti a zavraždění posledního Přemyslovce Václava III. zachvátí království chaos a rukou úkladného vraha jsou zabiti i další hrdinové. O budoucnosti rozhodnou tři české královny — Richenza, Viola a Eliška Přemyslovna, jejichž životy ohrožuje boj o moc i jed osobní nenávisti.


...Přemyslovci 5 - Království neumírá - Ludmila Vaňková ... Štíty království českého (03/10) - Štíty Přemyslovců - YouTube ... ... Královská sága PŘEMYSLOVCI končí knihou KRÁLOVSTVÍ NEUMÍRÁ (1291-1309) a spojuje romány Žebrák se stříbrnou holí a Královský nach tě neochrání. Hledáte Přemyslovci 5 - Království neumírá od Ludmila Vaňková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Královská sága PŘEMYSLOVCI končí knihou KRÁLOVSTVÍ NEUMÍRÁ (1291-1309) a spojuje romány Žebrák se stříbrnou holí a Královský nach tě neochrání. Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás m ... Přemyslovci: Přemyslovci - Království neumírá - Ludmila ... ... . Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách . Královská sága PŘEMYSLOVCI končí knihou KRÁLOVSTVÍ NEUMÍRÁ (12...SOUVISEJÍCÍ KNIHY