S bílým rytířem za sv. Jakubem

S bílým rytířem za sv. Jakubem - Martina Josífek Zelinková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Josífek Zelinková
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
S bílým rytířem za sv. Jakubem.pdf


Chcete si knihu přečíst?S bílým rytířem za sv. Jakubem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Josífek Zelinková. Číst S bílým rytířem za sv. Jakubem Online je nyní tak snadné!

POPIS


O Svatojakubské cestě již vyšel nespočet knih, ale tato je originální: povzbudí každého, v jehož nitru se pomalu probouzí k životu poutník. A kdo to vlastně je, ten „poutník“?! Velký sportovec – bez vytrvalého pohybu pod širým nebem se neobejde; velký idealista – věří, že doputuje do cíle; také je moudrý – touto cestou neobčerství jen tělo, ale hlavně svoji duši. A kdo z nás by takovouto životní hygienu nepotřeboval…? Martina Josífek Zelinková si prošla životním dnem, než pocítila volání, aby se postavila na koloběžku a vydala se do španělského Santiaga de Compostela. Během 43 dnů o samotě absolvovala 3 467 km na koloběžce V horku, lijáku, větru, bouřích i za krásných dnů… a zažila neuvěřitelné věci!


...m rytířem za sv. Jakubem(Josífek Zelinková Martina) - O Svatojakubské cestě již vyšel nespočet knih, ale tato je originální: povzbudí každého, v jehož nitru se pomalu probouzí k životu poutník ... S Bílým rytířem za sv. Jakubem - Na koloběžce z Tanvaldu ... ... . A kdo to vlastně je, ten „poutník"?! Velký sportovec - bez vytrvalého pohybu pod širým nebem se neobejde; velký idealista - věří, že doputuje do cíle ... S Bílým rytířem za sv. Jakubem - Na koloběžce z Tanvaldu do Santiaga de Compostela Martina Josífek Zelinková ... Během 43 dnů o samotě absolvovala 3 467 km na koloběžce V horku, lijáku, větru, bouřích i za krásných dn ... S Bílým rytířem za sv. Jakubem - Martina Josífek Zelinková ... ... . Jakubem - Na koloběžce z Tanvaldu do Santiaga de Compostela Martina Josífek Zelinková ... Během 43 dnů o samotě absolvovala 3 467 km na koloběžce V horku, lijáku, větru, bouřích i za krásných dnů… a zažila neuvěřitelné věci! ... Během 4...SOUVISEJÍCÍ KNIHY