Skleněný zámek

Skleněný zámek - Jeannette Walls | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jeannette Walls
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Skleněný zámek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Skleněný zámek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeannette Walls. Číst Skleněný zámek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh čtyř dětí, které vyrůstají v nekonformní rodině v USA 60. let – otec, pokud je střízlivý, učí děti fyziku, geologii, ale hlavně umí skvěle vyprávět neuvěřitelné příběhy a podněcuje jejich fantazii. Někdy však vykradl samoobsluhu a pár dnů se doma neukázal. Matka, umělkyně, která namísto toho, aby 15 minut svého času obětovala na přípravu jídla, raději jde namalovat obraz. Proto se děti musí protloukat životem samy. Tento životopisný příběh ale vyniká tím, jak autorka líčí své rodiče s nesmírnou láskou a pochopením, přestože celé dětství prožila v chudobě a úzkostech, co s nimi bude. Ne náhodou se kniha po svém vydání držela tři roky na nejvyšších příčkách bestsellerových žebříčků New York Times a nyní se začíná natáčet podle tohoto příběhu film s Woodym Harelsonem, Naomi Watts a oscarovou Brie Larsson.


... krásu v boji.Pozoruhodný příběh bezpodmínečné lásky natočen podle nejprodávanější knihy pamětí Jeannette Walls ... Skleněný zámek / The Glass Castle (2017) CZ dab. online zdarma ... . Mladá žena se zamýšlí nad svým životem v excentrické, nekonformní bohémské rodině, která byla zcela nefunkční, přesto však odolná… Skleněný zámek (v anglickém originále The Glass Castle) je americký životopisný dramatický film z roku 2017.Režie se ujal Destin Daniel Cretton a scénáře Cretton, Andrew Lanham a Marti Noxon.Snímek je inspirovaný stejnojmennou knihou Jeannette Walls. Ve snímku hrají hlavní role Brie Larson, Naomi Watts, Woody H ... Skleněný zámek ... .Snímek je inspirovaný stejnojmennou knihou Jeannette Walls. Ve snímku hrají hlavní role Brie Larson, Naomi Watts, Woody Harrelson, Max Greenfield a Sarah Snook. Najděte krásu v boji.Pozoruhodný příběh bezpodmínečné lásky natočen podle nejprodávanější knihy pamětí Jeannette Walls. Mladá žena s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY