Vegetariánský receptník

Vegetariánský receptník - Dana Trávníková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Trávníková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vegetariánský receptník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vegetariánský receptník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Trávníková. Číst Vegetariánský receptník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vegetariánství je způsob stravování, kdy je z jídelníčku vyloučeno maso. Vzniklo před stovkami let jako součást Buddhova učení, který učil své žáky úctě k živým bytostem.V dnešní době může mít vegetariánství různé důvody. Většinou etické, vnímáme zvířata jako živé tvory, kteří cítí bolest a utrpení. Ale mohou být i zdravotní, kdy chceme nahradit maso ovocem a zeleninou, dodat svému tělu více vlákniny a vitamínů. Nebo také ekologické, kulturní a ekonomické. Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, věřím, že recepty, které najdete v receptníku budou pro vás inspirací i zábavou. Kniha je rozdělena na 7 kapitol (polévky, saláty, obiloviny…). V každé z nich najdete dva zajímavé recepty a několik volných stránek, které vám poskytnou dostatek prostoru pro zaznamenání vašich oblíbených receptů nebo vlastních poznámek. Každý recept je navíc doplněn krásnou ilustrací Blanky Kochové. Její drobné kresby k jednotlivým kapitolám vás budou provázet celým receptníkem.


...ánský receptník Autor: Trávníková, Dana Nakladatel: Élysion EAN: 9788087757161 ISBN: 978-80-87757-16-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Knihy > Jedlá a nápoje > Vegetariánska, vegánska kuchyňa ... ... . vydání) Vegetariánský receptník - Dana Trávníková. Vegetariánství je způsob stravování, kdy je z jídelníčku vyloučeno maso. Vzniklo před stovkami let jako... 0 hodnocení Vegetariánský receptník 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Vegetariánství je způsob stravování, kdy je z jídelníčku vyloučeno maso. Vzniklo před stovkami le ... Vegetariánský receptník (Dana Trávníková) > kniha ... ... . Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Vegetariánství je způsob stravování, kdy je z jídelníčku vyloučeno maso. Vzniklo před stovkami let jako součást Buddhova učení, k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY