Vládkyně kouře

Vládkyně kouře - Laura Sebastian | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Laura Sebastian
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vládkyně kouře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vládkyně kouře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Sebastian. Číst Vládkyně kouře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když bylo Theodosii pouhých šest let, císař zavraždil její matku, Královnu ohně. Přisvojil si Theinu zemi, držel ji jako rukojmí a korunoval ji Princeznou popela. Deset dlouhých let si s ní pohrával a ponižoval ji. Žil v přesvědčení, že kurážnou dívku zlomil, že je jeho vězeňkyně slabá a bezbranná. Neuvědomoval si, že nejničivější zbraní je bystrá mysl. Theo už nenosí korunu z popela. Vzala si nazpátek svůj právoplatný titul a prince Sórena jako rukojmí. Její lidé ale zůstali v císařově moci. Nyní ji od nich a jejího trůnu dělí tisíce mil. Aby je získala zpátky, bude potřebovat armádu. Nezbývá jí nic jiného než vložit důvěru do své tety, nebezpečné pirátky, která proslula pod přezdívkou Prokletý drak. Ta tvrdí, že Theo může vojsko získat pouze pod podmínkou, že se provdá. Tímto činem by ale provedla něco, co astreanská královna nikdy dřív neudělala. Theo ví, že za svobodu se platí vysoká cena, ale je odhodlána zachránit svou zemi, aniž by ztratila samu sebe.


...e Vládkyně kouře od Laura Sebastianová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Laura Sebastian: Vládkyně kouře - Humbook ... . 33 prodejen po celé ČR Theo už nenosí korunu z popela. Vzala si nazpátek svůj právoplatný titul a prince Sórena jako rukojmí. Její lidé ale zůstali v císařově moci. Nyní ji od nich a jejího trůnu dělí tisíce mil. Aby je získala zpátky, bude potřebovat armádu. Nezbývá jí ni Laura Sebastian: Vládkyně kouře číst více. videa. #catherinerider #charlottebronte. 4. 11. 2019 Míšo, co budeme číst v listopadu 2019? Karel Kov ... Vládkyně kouře (Laura Sebastian) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . videa. #catherinerider #charlottebronte. 4. 11. 2019 Míšo, co budeme číst v listopadu 2019? Karel Kovy Kovář: iPohádka Karel Kovář Novodobá pohádka z pera známého youtubera Kovyho Co se stane, když se pohádkové království připojí k internetu? Odpov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY