Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví

Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví - Hilary Collinsová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hilary Collinsová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hilary Collinsová. Číst Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příručka Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví přispívá k hlubšímu porozumění roli výzkumu v kreativních průmyslech a vyzdvihuje jeho důležitost coby způsobu potvrzení hodnoty tvůrčí činnosti. Jako užitečný průvodce postupy výzkumu k diplomové nebo disertační práci je kniha určena zejména studentům designu a designového managementu, architektury, marketingu, mediální komunikace, uměleckých oborů, humanitních a společenských věd a obchodních studií. Stejně dobře však může posloužit všem, kteří v těchto oblastech již působí. Hilary Collinsová má bohaté zkušenosti s výukou výzkumných metod a vedením diplomových a disertačních prací v oblasti designového managementu a obchodu v rámci tvůrčích odvětví v Evropě, zvláště ve Velké Británii, a na Blízkém východě. Ve vlastní výzkumné práci se zabývá především tématy identity a zastavěného prostředí a jejich vzájemným působením. V posledních letech se věnuje zkoumání sociálních inovací a jejich vlivu na roli profesionálních návrhářů.


...ka Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví přispívá k hlubšímu porozumění roli výzkumu v kreativních průmyslech a vyzdvihuje jeho důležitost coby způsobu potvrzení hodnoty tvůrčí činnosti ... Médiá, žurnalistika, komunikácia - Spoločenské a humanitné ... ... . Příručka Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví přispívá k hlubšímu porozumění roli výzkumu v kreativních průmyslech a vyzdvihuje jeho důležitost coby způsobu potvrzení hodnoty tvůrčí činnosti. Vyšla publikace Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví 19.04.2017 15:39 | příspěvkové organizace Institut umění - Divadelní ústav ve spolupráci s Barrister & Principal vydal český překlad kn ... PDF V í tiskové konference prezentovalo vedení Institutu um ... ... . Vyšla publikace Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví 19.04.2017 15:39 | příspěvkové organizace Institut umění - Divadelní ústav ve spolupráci s Barrister & Principal vydal český překlad knihy Hillary Collinsové Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví. Hilary Collinsová - Kreativní výzkum: Teorie...SOUVISEJÍCÍ KNIHY