Kristian Stefan - život a doba zapomenutého vlastence

Kristian Stefan - život a doba zapomenutého vlastence - Zdeňka Kulhavá, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeňka Kulhavá,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kristian Stefan - život a doba zapomenutého vlastence.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kristian Stefan - život a doba zapomenutého vlastence ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeňka Kulhavá,. Číst Kristian Stefan - život a doba zapomenutého vlastence Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha popisuje životní osudy a dobu dnes již téměř zapomenutého vlastence Kristiana Stefana (1819– 1892) včetně osob, se kterými se setkával. V hojné míře jsou k tomuto doložené dobové dokumenty zachované v rodině nebo dohledané v různých českých a rakouských archívech, včetně knihoven. V publikaci se také obsažen souhrn jeho literární činnosti, případně publikací, kde se o něm zmiňují. Obsáhlou kapitolu tvoří rejstřík několika set osob, se kterými se Kristian Stefan po dobu svého života setkával. Jsou zde zahrnuty jak osoby známé, tak osoby neznámé, jejichž životopisná data byla dohledána v matrikách, na náhrobcích, archívech a jinde.


...ou kapitolu tvoří rejstřík několika set osob, se kterými se Kristian Stefan po dobu svého života setkával ... Kristian Stefan | Nová tiskárna Pelhřimov spol. s r.o. ... . Jsou zde zahrnuty jak osoby známé, tak osoby neznámé, jejichž životopisná data byla dohledána v matrikách, na náhrobcích, archívech a jinde. (život a doba zapomenutého vlastence) Kristian Stefan, život a doba zapomenutého vlastence. Public · Hosted by Knihovna Václava Čtvrtka v Jičín ... HISTÓRIA Osobnosti Kristian Stefan - život a doba zapomenutého vlastence. Kristian Stefan - život a doba z ... Život a doba zapomenutého vlastence. Knihovna zve na ... ... ... HISTÓRIA Osobnosti Kristian Stefan - život a doba zapomenutého vlastence. Kristian Stefan - život a doba zapomenutého vlastence. Zdeňka Kulhavá, Libor Stefan, Oto Stefan. Nová tiskárna Pelhřimov , 2019 . Bežná cena: 18,75 € Naša cena: 17,81 € ... Pelhřimov, 2019, 403 str., větší A5, v. pevné lamino. Buďte první, kdo ohodnotí "Kristian Stefan, život ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY