Na spadnutí: Deník malého poseroutky 14

Na spadnutí: Deník malého poseroutky 14 - Jeff Kinney | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jeff Kinney
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na spadnutí: Deník malého poseroutky 14.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na spadnutí: Deník malého poseroutky 14 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeff Kinney. Číst Na spadnutí: Deník malého poseroutky 14 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nečekané dědictví umožní rodině Grega Heffleyho důkladně přestavět dům. Jenže brzo se zjistí, že taková rekonstrukce není žádná legrace. S každou zdí, která jde k zemi, se objeví nějaký nový problém: shnilé dřevo, jedovatá plíseň, nevítané potvůrky a ještě něco mnohem zlověstnějšího… Greg i jeho rodina začínají pochybovat, jestli to vůbec stálo za to. Až se prach usadí, ukáže se, zda budou moci zůstat… nebo se budou muset odstěhovat z města?


...malého poseroutky 14 - Na spadnutí Jeff Kinney ... Specifikace Deník malého poseroutky Na spadnutí - Jeff ... ... . 5,0 ( 1) Čtrnácté dobrodružství malého poseroutky! Ustojí rodina Heffleyových neplánovanou rekonstrukci? Nečekané dědictví umožní rodině Grega Heffleyho důkladně přestavět dům. Jenže brzo se zjistí, že taková rekonstrukce není žádná legrace. Deník malého poseroutky 14 - Na spadnutí - Jay Kinney. Nečekané dědictví umožní rodině Grega Heffleyho důkladně přestavět dům. Jenže brzo se zjistí, že taková rekonstruk ... Deník malého poseroutky 14 - Na spadnutí | Albatros media ... . Jenže brzo se zjistí, že taková rekonstrukce není žádná legrace. S každou zdí, která jde k zemi, se objeví nějaký nový problém: ... Deník malého poseroutky | 14. kategorie Knihy » Dětská literatura » Knihy pro školáky » Příběhy pro děti » Svě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY