Umění riskovat: Jak najít odvahu k životu

Umění riskovat: Jak najít odvahu k životu - Kayt Sukel | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kayt Sukel
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění riskovat: Jak najít odvahu k životu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umění riskovat: Jak najít odvahu k životu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kayt Sukel. Číst Umění riskovat: Jak najít odvahu k životu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo se bojí, nežije! Kniha Umění riskovat by se možná mohla stejně dobře jmenovat Umění žít. Je to praktická příručka, která nás učí, jak překonat největší překážku ležící na cestě ke splnění našich snů: náš vlastní strach. Bez rizika se totiž žít nedá, ale je velký rozdíl, jestli riskujeme bezhlavě a nesmyslně, nebo se na rizika dobře připravíme. A že to jde, o tom nás autorka spolehlivě přesvědčí.


...jít odvahu k životu) ... Kniha Umění riskovat by se možná mohla stejně dobře jmenovat Umění žít ... Kniha Jak najít odvahu k životu | Marketingové noviny.cz ... . Je to praktická příručka, která nás učí, jak překonat největší překážku ležící na cestě ke splnění našich snů: náš vlastní strach. Bez rizika se totiž žít nedá, ale je velký rozdíl, jestli riskujeme ... Umění riskovat Jak najít odvahu k životu Kayt Sukel. Kdo se bojí, nežije! Kniha Umění riskovat by se možná mohla stejně dobře jmenovat Umění žít. Je to praktická příručka, která nás učí, jak překonat největší překážku ležící na cest ... Umění riskovat - Jak najít odvahu k životu | Odborná ... ... . Je to praktická příručka, která nás učí, jak překonat největší překážku ležící na cestě ke splnění našich snů: náš vlastní strach. Bez rizika se totiž žít ... Umění riskovat Jak najít odvahu k životu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY