Buď jako lama: a trochu se uklidni

Buď jako lama: a trochu se uklidni - Sarah Fordová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sarah Fordová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Buď jako lama: a trochu se uklidni.pdf


Chcete si knihu přečíst?Buď jako lama: a trochu se uklidni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Fordová. Číst Buď jako lama: a trochu se uklidni Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vneste do svého života trochu lamího klidu a naučte se, jak si zachovat chladnou hlavu i navzdory chaosu. Mistryně v mindfulness, odbornice na odpočinek a královna vybarvování. Lama ví, jak znovu získat kontrolu a zůstat klidná ve stále hektičtějším světě. Ví, jak je důležité najít si čas na čichání k růžím a jak je užitečné odpojit se na den nebo dva od internetu a dostat se do kontaktu se skutečným životem. Proto pokračujte v lamích šlépějích, a brzy se dostanete do rychlého pruhu cesty, která vás zavede k vašemu vnitřnímu zenu..., nebo do pomalejšího pruhu, vždyť víte, žádný spěch. Tato roztomilá série potěší každého. Je hravá, ale zároveň v sobě skrývá moudrost. Často nám může pomoci vidět věci a události tak trochu z nadhledu. Veselé obrázky doplněné krátkým textem jsou pro pobavení, slouží k zamyšlení a zalíbení v nich mohou nakonec najít i ti, kteří neradi čtou.


...: a trochu se uklidni Knížka nenáročných rad a sentencí pro ženy a dívky, směřujících k životní vyrovnanosti a pozitivnímu myšlení, v níž jako průvodce vystupuje roztomilá lama ... Buď jako lama - Knihy.cz ... . Buď jako lama a trochu se uklidni. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Buď jako lama: a trochu se uklidni Vneste do svého života trochu lamího klidu ... Kniha: Buď jako lama - Sarah Fordová | Knihy.ABZ.cz ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Buď jako lama: a trochu se uklidni Vneste do svého života trochu lamího klidu a naučte se, jak si zachovat chladnou hlavu i navzdory chaosu. Mistryně v mindfulness, odbornice na odpočinek a královna vybarvování. Lama ví, jak znovu získat kontrolu a zůstat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY