Buď jako mořská panna: a buď nezávisla, silná a svobodná

Buď jako mořská panna: a buď nezávisla, silná a svobodná - Sarah Fordová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sarah Fordová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Buď jako mořská panna: a buď nezávisla, silná a svobodná.pdf


Chcete si knihu přečíst?Buď jako mořská panna: a buď nezávisla, silná a svobodná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Fordová. Číst Buď jako mořská panna: a buď nezávisla, silná a svobodná Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mořská panna je spokojená se svými vlastními ploutvemi. Je prudce nezávislá a stejně jako si ráda vyjde sama na večeři, tak stráví i noc s chobotnicí. Nikdy neustoupí první, směle přijímá každou výzvu a nebojí se ušpinit (ač její ocas vždy září čistotou). Dovolte, aby vás Mořská panna vedla všemi radostmi i strastmi dívčího života, a můžete si být jisté, že vám vždy bude oporou. Tato roztomilá série potěší každého. Je hravá, ale zároveň v sobě skrývá moudrost. Často nám může pomoci vidět věci a události tak trochu z nadhledu. Veselé obrázky doplněné krátkým textem jsou pro pobavení, slouží k zamyšlení a zalíbení v nich mohou nakonec najít i ti, kteří neradi čtou.


...ko mořská panna: a buď nezávisla, silná a svobodná Sarah Fordová Nakladatel: Alpha Book 2019 Podtitul: a buď nezávisla, silná a svobodná Knížka nenáročných rad a sentencí pro ženy a dívky, směřujících k životní vyrovnanosti a pozitivnímu myšlení, v níž jako průvodce vystupuje roztomilá mořská panna ... Roman panna a mucenicka | Katalo.cz ... . Buď jako mořská panna: a buď nezávisla, silná a svobodná Mořská panna je spokojená se svými vlastními ploutvemi. Je prudce nezávislá a stejně jako si ráda vyjde sama na večeři, tak stráví i noc s chobotnicí. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Buď jako mořská panna. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce S ... Bud jako morska panna fordova sarah | Sleviste.cz ... . Je prudce nezávislá a stejně jako si ráda vyjde sama na večeři, tak stráví i noc s chobotnicí. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Buď jako mořská panna. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce S...SOUVISEJÍCÍ KNIHY