Vím, co mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů

Vím, co mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů - Stephanie Lang von Langen | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Lang von Langen
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vím, co mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vím, co mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Lang von Langen. Číst Vím, co mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha není klasická kynologická příručka, je to průvodce problematikou komunikace mezi člověkem a psem a soustředí se na psychologii a intuitivní přístup k výchově psa. Dala by se přirovnat ke knihám světoznámého Cesara Millana. Autorka vysvětluje, které nesprávné předpoklady vedou k nejobecnějším nedorozuměním mezi psem a pánem, a ukazuje, jak dosáhnout nápravy. Autorka vystudovala psychologii zvířat a věnuje se dobrovolné záchranářské práci a výcviku kanisterapeutických psů.


... mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů z kategorie kultura a zábava, hobby, chovatelství, kynologie, psi, knihy, media, naučné a odborné, koupíte ... Vím, co mi chceš říct - Catalog of Frantisek Bartos ... ... ... Vím, co mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů - Chci.cz ... mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů z kategorie kultura a zábava, hobby, chovatelství, kynologie, psi, knihy, media, naučné a odborné, koupíte ... Vím, co mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů. Stephanie Lang von Langen ... Vím, co mi chceš říct Autor: Lang von Langen, Stephanie Nakladatel: Esence EAN: 9788075490858 ISBN: 978-80-7549-085-8 Překlad: Smrčková, Lea Popis: 1× kniha, vázaná, 216 stran, česky Všechny informace o produktu Kniha Vím, co mi chceš říct - Jak porozumět řeči psů - Stephanie Lang von Langen, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vím, co mi chceš říct - Jak porozumět řeči psů - Stephanie La...SOUVISEJÍCÍ KNIHY