30 let cesty ke svobodě. Ale i zpět

30 let cesty ke svobodě. Ale i zpět - Václav Klaus | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Klaus
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
30 let cesty ke svobodě. Ale i zpět.pdf


Chcete si knihu přečíst?30 let cesty ke svobodě. Ale i zpět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Klaus. Číst 30 let cesty ke svobodě. Ale i zpět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor v knize podrobuje svému kritickému pohledu uplynulých třicet let od listopadové revoluce. Jak píše, nejde mu o připomínání, nebo dokonce o nový výklad éry relativně rychlé transformace naší společnosti. Spíše mu jde o to, v co se naše transformace vyvinula a kam nás před třiceti lety zahájené trendy a tendence a jejich v čase se rozvíjející deformace dnes vedou.Určitě jinam, než kam jsme chtěli, i když základní cíl a úkol byl dosažen: dnešní svět nemá se starým komunismem bezprostředně nic společného.


... cesty ke svobodě. Ale i zpět Autor: Klaus, Václav Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020454577 ISBN: 978-80-204-5457-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 104 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kniha: 30 let cesty ke svobodě Ale i zpět (Václav Klaus ... ... . vydání) Václav Klaus : 30 let cesty ke svobodě. Ale i zpět. Představení nové knihy Václava Klause st. Pořádá Institut Václava Klause 12.11. 2019 Obecní dům, Nám.Republiky 5, Praha 1 RaptorTV ... Hledáte 30 let cesty ke svobodě. Ale i zpět od Václav Klaus? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Záznam z prezentace knihy prezidenta Václava Klause ... 30 let cesty ke svobodě ale i zpět - Pravdivě.eu ... ... Hledáte 30 let cesty ke svobodě. Ale i zpět od Václav Klaus? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Záznam z prezentace knihy prezidenta Václava Klause "30 let cesty ke svobodě. Ale i zpět" z Obecního domu v Praze. Zdroj videa: Raptor TV. „Delší čekání na nedostupné produkty, o nedostupnosti mi ale obchod ned...SOUVISEJÍCÍ KNIHY