Buď jako jednorožec: a ber život z té lepší stránky

Buď jako jednorožec: a ber život z té lepší stránky - Sarah Fordová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sarah Fordová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Buď jako jednorožec: a ber život z té lepší stránky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Buď jako jednorožec: a ber život z té lepší stránky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Fordová. Číst Buď jako jednorožec: a ber život z té lepší stránky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Udělejte si s Jednorožcem výlet do země pozitivního myšlení a žijte život plný slunce, duhy a radosti. Hygge? V tom byl doma. Mindfulness? Žije přítomností. Úklid? Nepotřebuje věci, co ho táhnou k zemi. I když má rozcuchanou hřívu, ví, že uvnitř je krásný. Švihnutím ocasu odežene smutek, a tak je každý den zalitý sluncem. Tato roztomilá série potěší každého. Je hravá, ale zároveň v sobě skrývá moudrost. Často nám může pomoci vidět věci a události tak trochu z nadhledu. Veselé obrázky doplněné krátkým textem jsou pro pobavení, slouží k zamyšlení a zalíbení v nich mohou nakonec najít i ti, kteří neradi čtou.


...o jednorožec: a ber život z té lepší stránky Sarah Fordová Nakladatel: Alpha Book 2019 Podtitul: a ber život z té lepší stránky Knížka nenáročných rad a sentencí pro ženy a dívky, směřujících k životní vyrovnanosti a pozitivnímu myšlení, v níž jako průvodce vystupuje roztomilý jednorožec ... Knihy > Beletria > Citáty, aforizmy, darčekové knižky ... ... . Buď jako jednorožec ... Vytvořit vlastní seznam. Koupit Koupit eknihu... a ber život z té lepší stránky. Udělejte si s Jednorožcem výlet do země pozitivního myšlení a žijte život plný slunce, duhy a radosti. Hygge? V tom byl doma. Mindfulness? Žije přítomností. Úklid? Nepotřebuje věci, co ho táhnou k zemi. I když má ... Alternativy k Buď jako jednorožec: a ber život z té lepší stránky Kniha cit ... Buď jako jednorožec: a ber život z té lepší stránky ... . Udělejte si s Jednorožcem výlet do země pozitivního myšlení a žijte život plný slunce, duhy a radosti. Hygge? V tom byl doma. Mindfulness? Žije přítomností. Úklid? Nepotřebuje věci, co ho táhnou k zemi. I když má ... Alternativy k Buď jako jednorožec: a ber život z té lepší stránky Kniha citátů o lásce a o koních: Zitate über die Liebe und die Pferde 169,- 139,- Buď jako j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY