Dobroběžník mezi světy

Dobroběžník mezi světy - Marek Jelínek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Jelínek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobroběžník mezi světy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobroběžník mezi světy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Jelínek. Číst Dobroběžník mezi světy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dobrodruh Marek podal jednoho dne v dobře placené práci výpověď a rozhodl se splnit si sen a projet na koloběžce celý svět. Na cestě z Nového Dillí do Singapuru strávil sedm měsíců a ujel neuvěřitelných 7 850 kilometrů. Během cesty potkal skvělé lidi, potýkal se s monzunovým deštěm, nevzdal se a svoji koloběžku doslova dotlačil až na úpatí himálajských osmitisícovek. Začtěte se do příběhů, do nichž vás vtáhnou i nádherné fotografie a objevte kouzlo té pravé Asie.


...vychází kniha dobroběžník mezi světy Knihu vydává nakladatelství Albatros a od 18 ... Kniha: Dobroběžník mezi světy - Marek Jelínek | Knihy.ABZ.cz ... . listopadu bude k dostání v knihkupectvích po celé ČR nebo si ji můžete zakoupit online zde . PŘEDNÁŠKY Dobroběžník mezi světy Marek Jelínek. 5,0 ( 2) Na koloběžce kolem světa. Dobrodruh Marek podal jednoho dne v dobře placené práci výpověď a rozhodl se splnit si sen a projet na koloběžce celý svět. Na cestě z Nového Dillí do Singapuru strávil sedm měsíců a ujel neuvěřitelných ... Kniha: Dobroběžník mezi světy (Marek Jelínek) | bux.sk ... . Na cestě z Nového Dillí do Singapuru strávil sedm měsíců a ujel neuvěřitelných 7 850 kilometrů. Během cesty potkal ... Dobroběžník mezi světy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY