Feministky nenosí růžovou a jiné lži

Feministky nenosí růžovou a jiné lži - Scarlett Curtisová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Scarlett Curtisová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Feministky nenosí růžovou a jiné lži.pdf


Chcete si knihu přečíst?Feministky nenosí růžovou a jiné lži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Scarlett Curtisová,. Číst Feministky nenosí růžovou a jiné lži Online je nyní tak snadné!

POPIS


Inspirativní sbírka esejí známých žen, pro které feminismus něco znamená Feminismus. Dnes hodně diskutované téma. Co ale vlastně toto slovo na F znamená? Známé ženy ukazují svoji vlastní cestu k osobnímu chápání feminismu. Úvahy, životní příběhy, básně, zážitky a názory spojené s ženským hnutím i s každodenním životem chtějí překlenout propast mezi akademickými esejemi a feministickými hashtagy. Svými myšlenkami přispěly Emma Watsonová, Keira Knightleyová, Bridget Jonesová a za české feministky Lucie Zelinková.


...tky nenosí růžovou a jiné lži - Pocity ZuzkaAnotuje ... Feministky nenosí růžovou a jiné lži - kolektiv | Knihy ... ... . ... proč jsem hodnotila knihu Feministky nenosí růžovou "jen" 3/5, názorně předvedu, jak propadám do deprese z vlastní ... Feministky nenosí růžovou a jiné lži Autor: kolektiv Editor: Curtisová, Scarlett Nakladatel: CooBoo EAN: 9788075449078 ISBN: 978-80-7544-907-8 Originál: Feminists don't Wear Pink (and Other Lies) Překlad: Exnerová, Nika Popis: 1× kniha, vázaná, 344 stran, česky Rozměry: 15,2 × 21,2 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha Feministky nenosí růžovou a jiné l ... Feministky nenosí růžovou a jiné lži - Scarlett Curtisová ... ... . vydání) Kniha Feministky nenosí růžovou a jiné lži Přidat komentář. misafibi. 26. dubna. Knihu jsem nedočetla ale některe úvahy mě zaujaly. ... Databazeknih.cz - Feministky nenosí růžovou a jiné lži 29.11.2019...SOUVISEJÍCÍ KNIHY