Jak uběhnout maraton za 100 dní: Kompletní průvodce přípravou a tréninkem

Jak uběhnout maraton za 100 dní: Kompletní průvodce přípravou a tréninkem - Miloš Čermák, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Čermák,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak uběhnout maraton za 100 dní: Kompletní průvodce přípravou a tréninkem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak uběhnout maraton za 100 dní: Kompletní průvodce přípravou a tréninkem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Čermák,. Číst Jak uběhnout maraton za 100 dní: Kompletní průvodce přípravou a tréninkem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nestor českého běhání Miloš Škorpil a populární novinář a spisovatel Miloš Čermák v krátkých a srozumitelných kapitolách představují praktický návod, jak uběhnout maraton. Jak se za 3 měsíce dostat téměř z nuly na vysněnou metu 42 kilometrů 196 metrů a nepřijít přitom o chuť zkusit to znovu. V průběhu deseti let, jež uplynuly od prvního vydání, měli autoři možnost sledovat, jak se začínající běžci připravují podle jejich rad a tipů na závody, sestavují si tréninkový plán, upravují jídelníček a běhají tak, aby se vyhnuli zraněním. Stovky spokojených čtenářů-běžců jsou zárukou, že nové vydání této zásadní knihy je stále aktuální a potřebné pro každého, kdo se rozhodl uběhnout maraton.


...HNOUT MARATON ZA 100 DNÍ (kompletní průvodce přípravou a tréninkem) Miloš Škorpil a kol ... Jak uběhnout maraton za 100 dní / Nejlevnější knihy ... . Extra Média vychází s podporou společnosti Adidas ČR tréninkové plány „prověřili" čtenáři deníku Lidové noviny Praha, 2007 Jak uběhnout maraton za 100 dní - Kompletní průvodce přípravou a tréninkem. Miloš Škorpil &Miloš Čermák. Nestor českého běhání Miloš Škorpil a populární novinář a spisovatel Miloš Čermák v krátkých a srozumitelných kapitolách představují praktický návod, jak uběhnout maraton. Název: Jak uběhnout maraton za 100 dní - Kompletní průvodce přípravou a tréninkem. Aut ... Kniha Jak uběhnout maraton za 100 dní - Kompletní průvodce ... ... . Název: Jak uběhnout maraton za 100 dní - Kompletní průvodce přípravou a tréninkem. Autor: Čermák Miloš, Škorpil Miloš, Titul je zařazen do žánrů: Populárn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY