Nová Odyssea: Příběhuprchlické krize v Evropě

Nová Odyssea: Příběhuprchlické krize v Evropě - Patrick Kingsley | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Patrick Kingsley
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová Odyssea: Příběhuprchlické krize v Evropě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nová Odyssea: Příběhuprchlické krize v Evropě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Kingsley. Číst Nová Odyssea: Příběhuprchlické krize v Evropě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Objektivní pohled na současnou uprchlickou krizi očima reportéra deníku The Guardian. Evropa čelí vlně migrace, jakou nepoznala od konce druhé světové války, a tato situace vyvolává protichůdné názory a vypjaté emoce. Proto je důležité mít k dispozici objektivní informace a fakta. A právě přináší ve své knize Patrick Kingsley, reportér britského listu The Guardian, který poznal stovky uprchlíků. Jeho kniha je strhujícím zpravodajstvím o osudech jednotlivců a připomíná, že za bezejmennou masou se skrývají příběhy lidí.


...ihy.cz > Knihy > Společenské vědy > Nová Odyssea ... Válečná Odyssea: Vliv Tálibánu v Afghánistánu roste ... ... . Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Nová Odyssea. Příběh uprchlické krize v Evropě. KINGSLEY Patrick. Info: Kniha Zlín, 2017 (1.) - brož., 333 str. Nová Odyssea: Příběh uprchlické krize v Evropě Patrick Kingsley Nakladatel: KNIHA ZLÍN 2017 Nová Odyssea : Jednotky; Nová Odyssea : příběh uprchlické krize v Evropě / Hlavní autor: Kingsley, Patrick, 1990- ... Moravská zemská knihovna bude od 29. 4. otevř ... Nemáme na výber medzi súčasnou krízou a blaženou izoláciou ... ... ... Moravská zemská knihovna bude od 29. 4. otevřena v omezeném režimu, objednat lze pouze knihy s absenční výpůjčkou. Skrýt vypůjčené jednotky. Nová Odyssea Příběh uprchlické krize v Evropě ... sociální infrastruktura je v důsledku uprchlické krize na hranici kolapsu - ale většina z nich není v Evropě. Nejnápadnějším ... Nová. Odyssea. Příběh uprchlické...SOUVISEJÍCÍ KNIHY