Vynálezci a objevitelé

Vynálezci a objevitelé - Elisa Paganelli | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Elisa Paganelli
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vynálezci a objevitelé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vynálezci a objevitelé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elisa Paganelli. Číst Vynálezci a objevitelé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Scott Fahlam a jeho emotikony, které změnily způsob komunikace, bratři Lumierovi a první kino, James Naismith a basketbal: to je jen střípek vynálezců a jejich brilantních nápadů, které v této knize najdete.Muži a ženy napříč celým světem a všemi obdobími díky svým inovativním myšlenkám, vynalézavosti a mimořádným objevům proměňovali náš zaběhnutý způsob života. Všichni z nich mají jednu věc společnou: dokázali pohlédnout do budoucnosti, odpoutat se od hranic dosud poznaného, a představit si věci, které ještě neexistovaly.


... vynálezci nedali světu jen samé dobré věci ... Energie u Pramene: Buďme vynálezci a objevitelé ... . Jedním z nejznámějších českých vynálezů je plastická trhavina semtex. Rozšířila se po celém světě mezi teroristy a má na svědomí celou řadu obětí. Dalším vynálezem, který neslavně proslavil Čechy, je objev jednoduchého postupu při výrobě drogy pervitin. Fyzici na webu conVERTER - životopisy slavných fyziků, osobnosti vědy - život a dílo. Slavní fyzici a mezi nimi i Češi. Slavní V ... Objevitelé a vynálezci | Knihy.ABZ.cz ... . Slavní fyzici a mezi nimi i Češi. Slavní Vědci, vynálezci - Světoví, Čeští a známí Vědci, vynálezci. Abecední seznam světových a českých Vědců, vynálezců, Databáze významných a slavných Vědců, vynálezců, Vědci, vynálezci podle abecedy, horoskopy slavných, významní Vědci, vyná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY