Zemři dvakrát

Zemři dvakrát - Andrew Grant | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Andrew Grant
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zemři dvakrát.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zemři dvakrát ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Grant. Číst Zemři dvakrát Online je nyní tak snadné!

POPIS


Agenta Davida Trevellyana, který se chystá po své první misi opustit New York, povolají na britský konzulát v Chicagu. Do téže kanceláře, kde byl jeho nový nadřízený před pouhým týdnem napaden a postřelen kolegou ze zpravodajské služby Královského námořnictva, který sešel ze správné cesty. Trevellyan, pověřený úkolem zrádce najít a překazit jeho nebezpečné plány, brzy zjistí, že jedinou naději na záchranu nevinných životů nepředstavuje oficiální systém, ale jen jeho vlastní instinkty a schopnosti. Důvěra je iluze – a důvěra v nesprávnou osobu může stát člověka život. Dílo Andrewa Granta bývá srovnáváno s romány jeho bratra Leeho Childa či Roberta Ludluma. Ve své trevellyanovské sérii Grant razí pozoruhodně vyzrálým způsobem novou cestu akčnímu thrilleru a snaží se dál posouvat jeho hranice.


... trojici thrillerů, jejichž hlavním hrdinou je David Trevellyan, agent zpravodajské služby britského Královského námořnictva - po Odplatě a Zemři dvakrát ji uzavírá More Harm Than Good ... Zemři dvakrát | O2 Knihovna ... . Po samostatném románu Run zahájil autor v roce 2015 knihou False Positive novou řadu s detektivem Cooperem Devereauxem. Zemři dvakrát. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Zemři dvakrát - Andrew Grant | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Ve svém debutu Odplata představil Andrew Grant čtenářům britského agenta Davida Trevellyana. V drsném, akcí nabitém thrilleru Zemři dvakrát se s Trevellyane...SOUVISEJÍCÍ KNIHY