Mariánství a slovanství třetího milénia: Věčný ženský princip ve vývoji lidstva

Mariánství a slovanství třetího milénia: Věčný ženský princip ve vývoji lidstva - Karel Funk | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Funk
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mariánství a slovanství třetího milénia: Věčný ženský princip ve vývoji lidstva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mariánství a slovanství třetího milénia: Věčný ženský princip ve vývoji lidstva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Funk. Číst Mariánství a slovanství třetího milénia: Věčný ženský princip ve vývoji lidstva Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha nám poodhaluje působení kosmického ženského principu a zavádí nás na různá, často i téměř neznámá posvátná místa, která mohou pomoci našemu vývoji, na místa, která tvoří průniky do české resp. slovanské národní duše. Náš národ se jí přibližuje jen v pohnutých dobách, ať už tragických, nebo katarzních. Nynější starší generace to mohla zažít v době „Pražského jara“, v Srpnu 68 a pak po dlouhé odmlce až po 17. listopadu 89, či krátce před tím, při svatořečení Anežky České, částečně i při povodních. Naše dějiny lze připodobnit k situaci, kdy se nám z vlaku od Zdic na Prahu nečekaně otevře mezi vrchy pohled na svatográlský hrad Karlštejn.


...ariánství a slovanství třetího milénia -- Věčný ženský princip ve vývoji lidstva - Karel Funk ... KAREL FUNK - Posts | Facebook ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Mariánství a slovanství třetího milénia: Věčný ženský princip ve vývoji lidstva. Karel Funk ... Mariánství a slovanství třetího milénia Autor: Funk, Karel Nakladatel: Malvern EAN: 9788075301802 ISBN: 978-80-7530-180-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 464 stran, česky Mariánství a slovanství třetího milénia. Věčný ženský princip ve vývoji lidstva . Autor: Karel Funk Vydavateľstvo: Malvern 2019 EAN: 9788 ... Mariánství a slovanství třetího milénia (Karel Funk ... ... . Věčný ženský princip ve vývoji lidstva . Autor: Karel Funk Vydavateľstvo: Malvern 2019 EAN: 9788075301802 Tato kniha nám poodhaluje působení kosmického ženského principu a zavádí nás na různá, často i téměř neznámá posvátná místa, která mohou pomoci našemu vývoji, na místa, která tvoří průniky do české resp. Marián...SOUVISEJÍCÍ KNIHY