Moje klasické hudební nástroje

Moje klasické hudební nástroje - Emilie Collet | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Emilie Collet
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje klasické hudební nástroje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje klasické hudební nástroje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emilie Collet. Číst Moje klasické hudební nástroje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Milujete hudbu a chcete svou vášeň předat i svým dětem? To je dobře. Hudba je téměř jako kouzlo dokáže člověka přenést do nejrůznějších světů a způsobovat v těle veselé i smutné pocity. Ale hudby by nebylo, kdyby nebylo hudebních nástrojů, muzikantů, kteří na ně hrají, a skladatelů, kteří pro ně píšou skladby. S těmi všemi se v této zvukové knížce seznámíte. Jsou tam nástroje strunné, klávesové, bicí i žesťové. Autoři klasické hudby jim napsali krásné melodie, jejichž úryvky si můžete poslechnout na každé dvojstraně. Pestré ilustrace doplňují stručné informace o nástrojích, skladbách nebo technice hry. Kniha je tak skvělým interaktivním seznámením s bohatým světem klasické hudby.


...asické hudební nástroje. Emilie Collet, Séverine Cordier ... Hudebniny Andante ... . Listovat. Stiskni tlačítko, poslechni si melodii a seznam se s klasickými hudebními nástroji houslemi, flétnou, kytarou, trumpetou, tympány a klavírem. Věk 1+ Kniha je skladem. Srovnání cen Moje klasické hudební nástroje. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 218 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Kupte knihu Moje klasické hudební nástroje (Emilie Coll ... Moje klasické hudební nástroje - Books for Joy - Knihy pro ... ... . Kupte knihu Moje klasické hudební nástroje (Emilie Collet, Séverine Cordier) s 6 % zľavou za 8.75 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Jsou tam nástroje strunné, klávesové, bicí i žesťové. Autoři klasické hudby jim...SOUVISEJÍCÍ KNIHY