Víš, kde bydlí zvířata?: Poznáváme život na loukách a v lesích

Víš, kde bydlí zvířata?: Poznáváme život na loukách a v lesích - Peter Wohlleben | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Wohlleben
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Víš, kde bydlí zvířata?: Poznáváme život na loukách a v lesích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Víš, kde bydlí zvířata?: Poznáváme život na loukách a v lesích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Wohlleben. Číst Víš, kde bydlí zvířata?: Poznáváme život na loukách a v lesích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve své nejnovější knížce pro děti se Peter Wohlleben, autor řady úspěšných knih o lese, tentokrát věnuje zvířatům. Známý lesník doprovodí malé čtenáře ke zvířatům, která žijí docela blízko – v lese, na zahradě, u vody a s námi v domě. Budou při tom, když divoká prasata a mouchy přivedou na svět mladé, když se vydají za potravou, budou se bránit nebo je tu a tam postihne nějaká nemoc. Od mušek třásněnek až po vlka – o všech těchto bytostech se děti dozví spoustu zajímavých věcí. Vydejte se s námi do tajemného světa zvířat! Znáte odpovědi na tyto otázky? Jak chytré jsou kozy? Kdo žije v sudu s dešťovou vodou? Proč mají srnčata na zádech puntíky? Knížka je, stejně jako autorův bestseller Slyšíš, jak mluví stromy? Doplněna nádhernými ilustracemi Stefanie Reich a fotografiemi Jense Steingässera. Knížka je určená dětem od šesti let, ale vzhledem ke krásným ilustracím a nenáročným textům si knížku oblíbí i mladší a příjemně překvapí i rodiče či prarodiče.


... touto knihou se dozvíte, jak a kde zvířata vlastně bydlí, čím se živí, jakou mají řeč, jak se rodí, rostou a dospívají, cítí, jak se chovají při různých druzích počasí, jak je to se zvířátky u vás doma a nejen to ... Víš, kde bydlí zvířata?: Poznáváme život na loukách a v ... ... . Objednávejte knihu Víš, kde bydlí zvířata? - Poznáváme život na loukách a v lesích v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Podtitul: Poznáváme život na loukách a v lesích Ve své nejnovější knížce pro děti se Peter Wohlleben, autor řady úspěšných knih o lese, tentokrát věnuje zvířatům. Známý lesník doprovodí malé čtenáře ke zvířatům, která žijí docela blízko - v lese, na zahradě, u vody a s námi v domě. Název: Víš, kde bydlí zvířata? - Poznáváme život na loukách a v ... Víš, kde bydlí zvířata? - Poznáváme život na loukách a v ... ... . Známý lesník doprovodí malé čtenáře ke zvířatům, která žijí docela blízko - v lese, na zahradě, u vody a s námi v domě. Název: Víš, kde bydlí zvířata? - Poznáváme život na loukách a v ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY