Bylinkář: Přírodní kouzla naší babičky

Bylinkář: Přírodní kouzla naší babičky - Monika Golasovská, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Golasovská,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Bylinkář: Přírodní kouzla naší babičky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bylinkář: Přírodní kouzla naší babičky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Golasovská,. Číst Bylinkář: Přírodní kouzla naší babičky Online je nyní tak snadné!

POPIS


V domku u lesa žije babička Kytička. Zná každou bylinu, strom i keř a dobře ví, jak s jejich květy, plody či kořeny nejlépe naložit. Své vědomosti předává malým vnučkám, učí je poznávat přírodu kolem sebe a využít její plody v domácí lékárně. U toho se dozvědí něco ze starých tradic a tzv. „babských“ receptů. Za doprovodu krásných a detailních ilustrací se v této knize děti naučí, jak léčivé byliny správně rozpoznat, sbírat, sušit, lisovat do herbářů i jak z nich vyrábět masti nebo tinktury. Bohatě ilustrovaná kniha pro celou rodinu vznikla ve spolupráci s tvůrci časopisu Raketa.


... informace o produktu Kniha Bylinkář - Přírodní kouzla naší babičky - Aneta Františka Holasová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Bylinkář - Přírodní kouzla naší babičky - Aneta Františka Holasová ... BYLINKÁŘ - Modré knihkupectví ... . Kniha: Bylinkář - Přírodní kouzla naší babičky - Monika Golasovská ... Bohatě ilustrovaná kniha pro celou rodinu vznikla ve spolupráci s tvůrci časopisu Raketa. (přírodní kouzla naší babičky) Předmětná hesla Léčivé rostliny Fytoterapie. Kniha je zařazena v kategoriích Naučná ... Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Bylinkář. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se ... Bylinkář - Přírodní kouzla naší babičky ... . (přírodní kouzla naší babičky) Předmětná hesla Léčivé rostliny Fytoterapie. Kniha je zařazena v kategoriích Naučná ... Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Bylinkář. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Bylinkář. Přírodn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY