SNY a jak jim rozumět

SNY a jak jim rozumět - Stase Michaelsová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stase Michaelsová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
SNY a jak jim rozumět.pdf


Chcete si knihu přečíst?SNY a jak jim rozumět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stase Michaelsová. Číst SNY a jak jim rozumět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Úvod do výkladu snů Když se nám něco zdálo, obvykle se zajímáme hlavně o to, jaký to pro nás může mít význam. Jen málokdo si položí otázku, co vlastně sen je. Mystikové považují sny za „zprávy duše“ a podle Freuda jde o „pozůstatky dne“, tedy toho, co zbylo z denních starostí. Psycholožka Stase Michaelsová se dlouhá léta zabývá analýzou snů a ví, že sny jsou především spolehlivým zdrojem poznání sebe sama. Dokáže vysvětlit takzvané noční můry nebo třeba sny o přátelích či rodině. Zná také techniky, jak můžeme se sny pracovat, a to je obzvlášť lákavé – nezapomínejme, že mnohé sny si lze splnit!


...ledáte SNY a jak jim rozumět od Stase Michaelsová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... SNY a jak jim rozumět ... . 33 prodejen po celé ČR SNY a jak jim rozumět Autor: Michaelsová, Stase Nakladatel: Pragma EAN: 9788075491824 ISBN: 978-80-7549-182-4 Originál: A Little Bit of Dreams: An Introduction to Dream Interpreatation Překlad: Volhejnová, Veronika Popis: Elektronická kniha, 136 stran, bez zabezpečení DRM, 0,4 MB ePUB, 0,8 MB Mobi, česky Rok vydání: 2017 Sny a jak jim rozumět je fakt dobrá knížka. Ne, že bych se výkladu snů nějak dlouho věnovala, ale občas si něco zapamatuju, tak si potom na internetu hl ... Kniha SNY a jak jim rozumět - Stase Michaelsová ... ... . Ne, že bych se výkladu snů nějak dlouho věnovala, ale občas si něco zapamatuju, tak si potom na internetu hledám výklad. Ale tahle kniha je dobrá v tom, že tam máte hned něk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY