Aštánga jóga

Aštánga jóga - Kino MacGregor | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kino MacGregor
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Aštánga jóga.pdf


Chcete si knihu přečíst?Aštánga jóga ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kino MacGregor. Číst Aštánga jóga Online je nyní tak snadné!

POPIS


Aštángajóga je ladná, atletická forma jógy, která v posledních letech získala celosvětovou popularitu. Kino MacGregor, známá instruktorka a žákyně Šrí Pattábhi Džóise, tvůrce tohoto cvičebního systému, nabízí komplexní pohled na tuto praxi a dokládá, že "aštánga" je v zásadě cesta duchovní transformace a osobního rozvoje. Autorka, detailně obeznámená s historií i tradicí aštángajógy, objasňuje způsoby, v jakých se jógová filozofie promítá do našeho každodenního života i stravovacích zvyklostí dnešní doby. Vysvětluje také důležitosti souvislosti mezi dýcháním, držením polohy a zaměřováním zraku, které jsou jádrem této praxe. Krok za krokem provádí zájemce základní sestavou a zasvěcuje jej do tajů ásan vestoje a vsedě, do zásad i torzních poloh, do správného procvičování kyčlí i do zásad tzv. zakončovacích poloh, čímž poskytuje cenné praktické informace nejen začátečníkům, ale i zkušeným jogínům, kteří mají možnost se díky nim dále zdokonalovat.


...ga vinjása jóga tedy technicky vychází z Yoga Korunty a filozoficky se hlásí k Pataňdžaliho aštanga józe popsané výše ... AYSV | Ashtanga Yoga Shala Vilnius - Aštanga joga Vilniuje ... . Ať je to jakkoli, aštanga je v současnosti vedle klasické hatha jógy nejrozšířenější jógovou školou. Je však také fyzicky nejnáročnější, což může být pro spoustu lidí odrazující. V této 20minutové lekci Vás Lucka provede úvodem do první série aštanga jógy až po pozici púrvóttanásana (obrácené prkno) a tři závěrečné pozice. Tato vedená lekce je vhodná ... Aštanga jóga O Aštanga józe. Aštanga jóga (psáno i Ashtanga jóga) je jedna z nejrozš ... Ashtanga jóga | Jóga dnes ... . Tato vedená lekce je vhodná ... Aštanga jóga O Aštanga józe. Aštanga jóga (psáno i Ashtanga jóga) je jedna z nejrozšířenějších forem jógy v západním světě, a také fyzicky nejnaročnější. Jedná se o ucelené série na sebe navazujících pozic (asán) podle jógového učitele K. Pattabhi Jois. Aštanga vinayasa jó...SOUVISEJÍCÍ KNIHY