Bouře nad Gilbertovými ostrovy: Válka ve středním Tichomoří: 1943

Bouře nad Gilbertovými ostrovy: Válka ve středním Tichomoří: 1943 - Edwin P. Hoyt | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Edwin P. Hoyt
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bouře nad Gilbertovými ostrovy: Válka ve středním Tichomoří: 1943.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bouře nad Gilbertovými ostrovy: Válka ve středním Tichomoří: 1943 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edwin P. Hoyt. Číst Bouře nad Gilbertovými ostrovy: Válka ve středním Tichomoří: 1943 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na začátku roku 1943 americký výbor náčelníků štábů schválil postup přes střední Pacifik jakožto nejlevnější a nejefektivnější způsob jak postupovat na Japonsko. Prvním cílem měly být Gilbertovy ostrovy. Invazi na Tarawu a Makin je věnována kniha Edwina P. Hoyta Bouře nad Gilbertovými ostrovy. Plodný americký vojenský historik v ní podrobně popisuje operaci, která byla před zahájením považována za „snadný“ výcvik obojživelných jednotek před mnohem náročnějšími invazními operacemi, kdy si američtí velitelé vyzkouší novou taktiku, nové metody, novou organizaci i nasazení nových zbraní. Bouře nad Gilbertovými ostrovy je první díl Hoytovy trilogie, věnované boji Američanů proti Japoncům v Tichomoří. Událostem ve středním Pacifiku v roce 1944 je věnována druhá kniha, K Marianám – Válka ve středním Tichomoří: 1944, závěrečným bojům v roce 1945 pak poslední část Kruh se uzavírá – Válka v Tichomoří: 1945. Druhý a třetí díl trilogie vyjdou v nakladatelství Naše vojsko v letech 2020–2021.


...átku roku 1943 americký výbor náčelníků štábů schválil postup přes střední Pacifik jakožto nejlevnější a nejefektivnější způsob jak postupovat na Japonsko ... Nejlevnejsi atentat na stredni | Sleviste.cz ... . Prvním cílem měly být Gilbertovy ostrovy. Invazi na Tarawu a Makin je věnována kniha Edwina P. Hoyta Bouře nad Gilbertovými ostrovy. Bouře nad Gilbertovými ostrovy je první díl Hoytovy trilogie, věnované boji Američanů proti Japoncům v Tichomoří. Událostem ve středním Pacifiku v roce 1944 je věnována druhá kniha, K Marianám - Válka ve středním Tichomoří : 1944, závěrečným bojům v roce 1945 pak posledn ... Bouře nad Gilbertovými ostrovy | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Událostem ve středním Pacifiku v roce 1944 je věnována druhá kniha, K Marianám - Válka ve středním Tichomoří : 1944, závěrečným bojům v roce 1945 pak poslední část Kruh se uzavírá - Válka v ... Na začátku roku 1943 americký výbor náčelníků štábů schválil postup přes střední Pacifik jakožto nejlevnější a nejefektivnější způsob jak postupovat na Japonsko. Prvním cílem měly být Gilbertovy ostrovy. Invazi na Tarawu a Makin je věnována kniha Edwina P...SOUVISEJÍCÍ KNIHY