Co jsme si neřekli

Co jsme si neřekli - Rory Dunlop | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rory Dunlop
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co jsme si neřekli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co jsme si neřekli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rory Dunlop. Číst Co jsme si neřekli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Temně humorný příběh o manželství v krizi, který zcela jistě zarezonuje v každém, kdo si někdy nějakou partnerskou krizí prošel. (Takže i ve vás.) Po dvou letech bolestného odloučení si Jack a Laura smluví schůzku. Jack je připraven a ochoten odpustit. Laura však nejeví sebemenší ochotu se za cokoli omlouvat. Jack jí pošle svůj deník, který si začal psát po jejím odchodu. Laura jeho zápisky doplní o pár vlastních postřehů a důvodů, proč udělala to či ono. Už si navzájem sdělili všechno. Tedy s výjimkou toho, co bylo (a je) nejdůležitější. Rory Dunlop je nesmírně vnímavým pozorovatelem. Ve svém románu Co jsme si neřekli postihuje se suchým sarkasmem i s hlubokým porozuměním mnohdy nepřekonatelnou propast mezi slovy a pocity.


...u této knihy neočekávala - překvapivý konec, který mě hodně zasáhl ... Kniha Vše, co jsme si nikdy neřekli - Trh knih - můj ... ... . Vše, co jsme si nikdy neřekli pro mě bylo opravdovým čtenářským zážitkem a jsem přesvědčena, že mi tato kniha hodně dala i do budoucna! josefina_silena. 2 04. května. Co jsme si nikdy neřekli Autor: Rahmanová, Yasmin Nakladatel: Yoli EAN: 9788024264585 ISBN: 978-80-242-6458-5 Originál: All the Things We Never Said Překlad: Stárková, Magdaléna Popis: 1× kniha, brožovaná, 440 stran, česky Rozměry: 12,6 × 20 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Kniha Co jsme si neřekli Přidat komentář. AjťačkaTýnka. ... Vše, co jsme si nikdy neřekli / Nejlevnější knihy ... . vydání) Kniha Co jsme si neřekli Přidat komentář. AjťačkaTýnka. 1 17. února. Opravdu jsem se velmi premlouvala k docteni knihy. ... Popis: Co jsme si neřekli. Temně humorný příbě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY