Jsem skvělá!: Zápisník každodenních úspěchů

Jsem skvělá!: Zápisník každodenních úspěchů - Jana LeBlanc, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jana LeBlanc,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsem skvělá!: Zápisník každodenních úspěchů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jsem skvělá!: Zápisník každodenních úspěchů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana LeBlanc,. Číst Jsem skvělá!: Zápisník každodenních úspěchů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každý den toho tolik zvládnete a tolik se vám toho povede. Zapište si to! Smutek z toho, že celý den jedete na doraz, a stejně není nic hotovo, vystřídá radost, kolik toho dokážete a jak jste skvělá. Ano, už teď a bez toho, že byste musela neustálým sebezdokonalováním vypustit duši.Tento zápisník vás přesvědčí, že máte důvod si věřit. Pomůže vám zjistit, kdo vlastně jste, pojmenovat vaše malé i velké sny a nakročit k jejich splnění. Protože úspěch nemá jednu podobu. Úspěch je to, co chcete vy. V tomto zápisníku najdete ten svůj a taky jedinečnou cestu k němu.


...vělá! - Zápisník každodenních úspěchů ... Autor - LeBlanc - Jana LeBlanc | Knihy.ABZ.cz ... ... že celý den jedete na doraz, a stejně není nic hotovo, vystřídá radost, kolik toho dokážete a jak jste skvělá. Ano, už teď a bez toho, že byste musela neustálým sebezdokonalováním vypustit duši. ... Tento zápisník vás přesvědčí, že máte důvod si věřit ... Zápisník každodenních úspěchů. Jana LeBlanc, Martina Pavlová Nakladatel: Mladá fronta 2019 . žádné recenze. Sojka hlídačka. Sojko soj ... Jsem skvela zapisnik kazdodennich uspechu leblanc jana ... ... . žádné recenze. Sojka hlídačka. Sojko sojko, ... Jsem skvělá! Zápisník každodenních úspěchů ... > Jsem skvělá!-20% sleva. Kniha: Jsem skvělá! Autor: Jana LeBlanc; Martina Pavlová Podtitul: Zápisník každodenních úspěchů - ,Každý den toho tolik zvládnete a tolik se vám toho povede. Zapište si to! Smutek z toho, že celý den jedete na doraz, a s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY