Lenoch

Lenoch - Gordon Korman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gordon Korman
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Lenoch.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lenoch ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gordon Korman. Číst Lenoch Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cameron Boxer dovedl svůj takzvaný životní styl do dokonalosti: ve škole prolézá s odřenýma ušima a veškerý svůj volný čas tráví hraním videoher ve speciálně upravené suterénní místnosti. To všechno mu hladce prochází až do okamžiku, kdy kvůli svému koníčku málem způsobí doma požár. Je třeba napravit vzniklé škody – proto Cameron se svými dvěma věrnými kamarády „založí“ smyšlený školní klub, takže se navenek zdá, že koná dobré skutky, místo aby se ulejval. Geniální! Až na to, že některé děti si myslí, že klub opravdu existuje – a Cameron je jeho předseda. Než se Cameron naděje, pomáhá, kde se dá, a účastní se velké akce na záchranu bobra Elvise před jistým vyhynutím. Přitom získá řadu přátel, ale i několik velmi vlivných nepřátel. Kluk, který se vždycky snažil být nenápadný a do ničeho se nepletl, je naráz středem všeobecné pozornosti… a aby v tomhle kole zvítězil, bude muset zapojit všechny svoje povalečské schopnosti.


...isit your local Lenoch & Cilek Ace Hardware for all your project needs with locations in North Iowa City and East Iowa City! Shop Online ... Vlado Lenoch And Passenger Killed In Kansas P-51 Mustang ... ... . Lenoch & Cilek ACE Hardware. Search. East Iowa City. View our Facebook Page. Address: 1558 Mall Drive, Iowa City, IA 52240. Phone: (319) 354-4143 ext. 1. Shop at Lenoch & Cilek Ace Hardware at 600 N Dodge St, Iowa City, IA, 52245 for all your grill, hardware, home improvement, lawn and garden, and tool needs. Lenoch Engineering services range from small scale projects such as breakdowns and manufacturing of operational spares within our work ... Lenoch Construction ... . Lenoch Engineering services range from small scale projects such as breakdowns and manufacturing of operational spares within our workshops to large scale projects, including major breakdowns, refurbishments and shutdowns. We supp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY