Opráski - Noví povjesti českí

Opráski - Noví povjesti českí - jaz | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
jaz
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Opráski - Noví povjesti českí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Opráski - Noví povjesti českí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor jaz. Číst Opráski - Noví povjesti českí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha, která změní dějiny!  Alois Jirásek to bude mít těžké, ale pravda musela spatřit světlo světa. Chyby v jeho Starých pověstech českých je třeba uvést na pravou míru! Chcete vědět, jak to bylo s praotcem Čechem, Krokem a jeho dcerami nebo jak doopravdy proběhla Dívčí válka?  Vše vám pomohou pochopit hlavní hrdinové příběhu Zmikund Lucembruskí, paraotec Čech, kornikář Kosmos, Franťišeg Křišíg a svatí Václaf a další. Poznáte také, že z pera předsedy Histrickího ústafu, pana Jaze, vzešlo fenomenální dílo nebývalého významu a kvality, plné zábavy a poučení. Ostatně, jako vždy. SE STIM SMIŘte! První kniha z dílny Histrickýho ústafu, která má děj od začátku do konce. Praha 1893. F hlavjě spičovatele hiztrickích románú Ajolse Jirsáka se roďí nová kňiha, která má moc změnit ďějini čezkíh zemí. Elektrickí riťíř Franťišeg Křišíg fšag ví, jakí nebezpečí toto ďílo představuje pro přítomnozt i bduocnost našeho národa. Roshotne se tuďíš, že učiňí fše proto, abi Starí povjezťi čezkí tag, jag je Jiráseg nacpal, ňigdi nezpatřili svjětlo svjěta. Se zkupinou vjěrníh přátel napříč hiztorjí začne uzkutečňovad nebespeční plán. Ale huziťi ňigdi nezpí!


...i - Noví povjesti českí Autor: jaz Nakladatel: Grada EAN: 9788027129232 ISBN: 978-80-271-2923-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 64 stran, česky Rozměry: 21,5 × 31,2 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Opráski - Noví povjezťi čezkí ... . vydání) Hledáte Opráski - Noví povjesti českí od jaz? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Komiks Opráski - Noví povjesti českí - jaz, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Opráski - Noví povjesti českí - jaz. Opráski - Noví povjězťi čezkí 2019; Opráski sčeskí historje anep fšichňi Zmikunďi národa 2014; Opráski sčeskí ... Opráski - Noví povjesti českí - jaz | Knihy Dobrovský ... . Opráski - Noví povjězťi čezkí 2019; Opráski sčeskí historje anep fšichňi Zmikunďi národa 2014; Opráski sčeskí ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY