Proč jsi odešla?

Proč jsi odešla? - Lucie Zahradníková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Zahradníková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč jsi odešla?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proč jsi odešla? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Zahradníková. Číst Proč jsi odešla? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alice je velmi svérázná, komplikovaná a svým způsobem odvážná dívka. Její uzavřená povaha vede k tomu, že se těžko seznamuje a má jen velmi malý okruh přátel. Rodiče pohlceni svými starostmi nenaplňují její touhu po sdílení tak, jak by potřebovala. Starší sestra, která je pro ni vzorem, k ní zaujímá odmítavý, až nesnášenlivý postoj. V Alici proto kvůli těmto skutečnostem a sledu několika dalších událostí postupně vzrůstá přesvědčení o vlastní nedůležitosti. Ze strachu z odmítnutí a selhání se uzavírá čím dál víc do sebe. Ve svých myšlenkách se dostává až k těm nejhlubším pocitům, které ji vedou k úvahám o konci života. Dokáže Alice ještě zvrátit, co se zdá být nevyhnutelné? Existuje vůbec někdo, kdo by mohl její rozhodnutí změnit? Co všechno může způsobit nedostatečný zájem, vzájemná nedůvěra, chybějící sdílení a otevřená komunikace? Pojďme společně nahlédnout pod pokličku poutavého propletence příběhů nejen Alice, rodičů a její sestry, ale i Karla, Kláry, Davida a Pavla, kteří svým jednáním a činy vstupují do života Alice a často ho tak přímo či nepřímo ovlivňují.


...eature is not available right now. Please try again later ... Jestli zůstanu: Kam jsi odešla - Gayle Forman | Databáze knih ... . Proč jsi odešla? Alice je velmi svérázná, komplikovaná a svým způsobem odvážná dívka. Její uzavřená povaha vede k tomu, že se těžko seznamuje a má jen velmi malý okruh přátel. Rodiče pohlceni svými starostmi nenaplňují její touhu po sdílení tak, jak by potřebovala. Starší sestra, která je pro ni vzorem, k ní ... PROČ JSI ODEŠLA? Alice je velmi svérázná, kompli ... Proč jsi odešla? | KNIHCENTRUM.cz ... ... PROČ JSI ODEŠLA? Alice je velmi svérázná, komplikovaná a svým způsobem odvážná dívka. Její uzavřená povaha vede k tomu, že se těžko seznamuje a má jen velmi malý okruh přátel. Rodiče pohlceni svými starostmi nenaplňují její nádobu, tak jak by potřebovala. Starší sestra, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY