Živý princ

Živý princ - Blanka Fišerová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Blanka Fišerová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Živý princ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Živý princ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Blanka Fišerová,. Číst Živý princ Online je nyní tak snadné!

POPIS


První pohádková kniha s raw recepty je určená nejen dětem, ale také dospělým. Čtenář společně s hlavním hrdinou uzdravuje pohádkový svět díky darům od bohyně Živy a bohatství přírody. Každá kapitola je zakončena zdravým receptem v malé knížečce, kterou je možné vyndat a používat zvlášť. Zároveň se děti mohou vydávat na malé zázračné mise a do knížeček zapisovat nebo kreslit vlastní poznatky i nápady. Celkem se děti i dospělí naučí připravit třináct chutných jídel a zároveň projdou pohádkovým světem, kde hrneček nemusí vařit, Otesánek se naučí jíst zdravější sladkosti, ježibaba z perníkové chaloupky zamkne chalupu na sto západů a odletí na dovolenou. Fantazii meze neklademe a přejeme dobrou chuť!


...eo is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Disney RELAXING PIANO Collection -Sleep Music, Study Music, Calm Music (Piano Covered by kno) - Duration: 3:04:00 ... Živý princ (Blanka Fišerová, Zuzana Lužná) | Detail knihy ... ... . kno Piano Music Recommended for you První pohádkovou knihu o živé stravě pro děti i dospělé jsem vytvořila společně s Blankou Fišerovou (autorka pohádek) a Hankou Mičkovou (ilustrátorka). Knížka obsahuje pohádky o živé stravě a unikátní recepty, které jsou do knížky vloženy v podobě malých ilustrovaných knížeček s postupy. Recepty jsou tvořené z dostupných surovina […] Živý princ za nejvýhodnější cenu pouze pro předplatitele. Zasadíme za vás ve spolupráci s Lesy Brno strom ... Živý princ - Blanka Fišerová, Zuzana Lužná | KOSMAS.cz ... ... . Recepty jsou tvořené z dostupných surovina […] Živý princ za nejvýhodnější cenu pouze pro předplatitele. Zasadíme za vás ve spolupráci s Lesy Brno strom a pozveme na malý h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY