Dobré vibrace, dobrý život: Mějte se rádi - dostanete ze sebe to nejlepší

Dobré vibrace, dobrý život: Mějte se rádi - dostanete ze sebe to nejlepší - Vex King | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vex King
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobré vibrace, dobrý život: Mějte se rádi - dostanete ze sebe to nejlepší.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobré vibrace, dobrý život: Mějte se rádi - dostanete ze sebe to nejlepší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vex King. Číst Dobré vibrace, dobrý život: Mějte se rádi - dostanete ze sebe to nejlepší Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak se naučit opravdu milovat sám sebe? Jak přetvořit negativní emoce v pozitivní? Je možné najít trvalé štěstí? Vex King odpovídá na všechny tyto otázky a mnohé další.  V knize Dobré vibrace, dobrý život popisuje autor svou osobní zkušenost a moudrost intuice, která mu nakonec pomohla dosáhnout v životě to, co si předsevzal, a zároveň předává toto vědění dál svým čtenářům. V knize se dozvíte:- jak o sebe pečovat, překonat toxické energie a postavit vlastní spokojený život na první místo,- jak pěstovat pozitivní životní styl včetně vědomého vnímání a meditace,- jak změnit to, v co věříte, tak abyste dokázali přijmout velké příležitosti, které život poskytuje,- jak projevit vlastní cíle za použití vyzkoušených a účinných metod,- jak překonat strach a naladit se na stejnou vlnu s vesmírem,- jak najít svůj vyšší smysl a stát se zářným vzorem pro ostatní. Ukazuje sebelásku jako vyzkoušenou a funkční metodu pro dosažení spokojenosti a přijetí vlastní hodnoty. V knize dokazuje, že pokud změníte způsob, jakým myslíte, cítíte, mluvíte a jednáte, začnete měnit svět. Srozumitelně představuje spiritualitu pro novou generaci: moderní, soucitnou a filozofickou.


...vibrace, dobrý život Mějte se rádi - dostanete ze sebe to nejlepší ... Jak vybrat nejlepší pračku, TEST 35+ praček RECENZE 2020 ... ... .Pro čtenáře básnířky Rupi Kaur a knih jako Tajemství a Zdroj Mějte se rádi - dostanete ze sebe to nejlepší! DOBRÉ VIBRACE, DOBRÝ ŽIVOT. OB_dobre_vibrace_dobry_zivot.indd. Jak se naučit opravdu milovat sám sebe? Použitím síly pozitivity se stanete nejlepší verzí sebe samých a vytvoříte si život, který budete milovat. Vex King představuje spiritualitu pro novou generaci: moderní ... Do ... Dobré vibrace, dobrý život / Nejlevnější knihy ... . Vex King představuje spiritualitu pro novou generaci: moderní ... Dobré vibrace, dobrý život: Mějte se rádi - dostanete ze sebe to nejlepší Vex King Nakladatel: Metafora 2019 Kniha: Dobré vibrace, dobrý život -- Mějte se rádi - dostanete ze sebe to nejlepší.Pro čtenáře básnířky Rupi Kaur a knih jako Tajemství a Zdroj - Vex King Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doru...SOUVISEJÍCÍ KNIHY