Kalendář Proměny 2019

Kalendář Proměny 2019 - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kalendář Proměny 2019.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kalendář Proměny 2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kalendář Proměny 2019 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Charitativní kalendář Proměny slaví 10 let existence. Deset exkluzivních kolekcí fotografií, více než sto známých osobností a nezměřitelné množství odhodlání pomoci dobré věci. Letos se na podporu projektů Nadace Archa Chantal spolu s její zakladatelkou Chantal Poullain k nepoznání promění Vica Kerekeš, Anna Polívková, Barbora Poláková, Ester Gaislerová, Jan Cina, Vanda Hybnerová, Anna Kameníková, David Kraus, Josef Trojan a další celebrity. Tematicky výroční kalendář nabídne ohlédnutí za uplynulými deseti lety, takže jej zaplní legendární filmové i reálné postavy či světoznámá umělecká díla.


...ář PROMĚNY 2016 je plný proměn slavných tváří ... Diáře a kalendáře 2020 | Alza.cz ... . V kalendáři se letos můžete těšit jako vždy na Chantal Poullain, Karla Gotta, Jana Budaře, Karla Heřmánka, Báru Hrzánovou, Vladimíra Polívku, Milana Kňažka, Lenku Krobotovou, Lilianu Malkinu, Davida Prachaře, Romana Šebrleho a Jitku Schneiderovou. Kalendář Proměny 2020 bude v prodeji v druhé půlce listopadu tradičně ve větším a menším formátu za 350 Kč a 1000 Kč jak na webu www.kalendarpromeny.cz tak ve větších knihkupectvích. ... Poznáte hvězdy z Tváře a další celebrity v unikátní ... ... .kalendarpromeny.cz tak ve větších knihkupectvích. Zakoupit jej znamená nejen přispět na dobrou věc, ale také zpříjemnit sobě či blízkým každý měsíc roku 2020 hvězdnými společníky. Kalendář Proměny 2019 Dvanáct slavných tváří se nechalo zvěčnit pro charitativní účely jako slavné postavy nebo obrazy známých umělců v kalendáři Proměny 2019. Dobré věci pomáhaly i hvězdy ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY