Můj malý Mozart: Zvuková knížka

Můj malý Mozart: Zvuková knížka - Emilie Collet | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Emilie Collet
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj malý Mozart: Zvuková knížka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj malý Mozart: Zvuková knížka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emilie Collet. Číst Můj malý Mozart: Zvuková knížka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Wolfgang Amadeus Mozart je nejslavnějším hudebním skladatelem všech dob. Už jako dítě byl zázračně nadaný. Tato knížka je také určena dětem. Z rozsáhlého Mozartova díla je seznamuje se skladbami, které jsou neznámější, nebo které si spolu s Mozartem a jeho ilustrovanými kamarády mohou malí čtenáři zazpívat. Pestré ilustrace doplňuje stručné povídání o skladbách, o hudebních nástrojích v nich použitých nebo o Mozartově době. Na každé dvoustraně je možné stisknout tlačítko a poslechnout si hudební pasáž, o níž se v knize právě píše. Kniha je tak skvělým interaktivním seznámením s tímto velikánem klasické hudby.


... Amadeus Mozart je nejslavnějším hudebním skladatelem všech dob ... Muj maly mozart | Sleviste.cz ... . Už jako dítě byl zázračně nadaný. Tato knížka je také určena dětem. Z rozsáhlého Mozartova díla je ... Můj malý Mozart: Zvuková knížka Emilie Collet Nakladatel: Svojtka & Co. 2019 Objednávejte knihu Můj první Mozart - zvuková knížka v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků zvuková knížka, knížka s hudebními skladbami, seznamte s Mozartem, Wolfgang Amadeus Mozart, hudební variace, Mozart pro nejmenší, Malá noční hudba, vážná hudba ... Můj malý Mozart. Emilie Collet, Séverine Cordier. Listovat. S ... Muj maly mozart zvukova knizka neuveden levně | Mobilmania ... ... ... Můj malý Mozart. Emilie Collet, Séverine Cordier. Listovat. Stiskni tlačítko, poslechni si melodii a seznam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY