Německý boxer - Úplný přehled plemene

Německý boxer - Úplný přehled plemene - Martin Říha | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Říha
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Německý boxer - Úplný přehled plemene.pdf


Chcete si knihu přečíst?Německý boxer - Úplný přehled plemene ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Říha. Číst Německý boxer - Úplný přehled plemene Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace Německý boxer je výjimečná nejen svým unikátním rozsahem, ale především obsahem. Martin Říha čerpal informace a obrazovou dokumentaci jak ze zahraniční – především německé – literatury, tak z obrovského množství archivních materiálů od československých chovatelů. Ač je historie tohoto plemene nepříliš dlouhá, přímých pamětníků počátku chovu ubývá a písemná i fotografická dokumentace se pomalu vytrácí, takže jedním z cílů této publikace bylo tyto písemné i obrazové památky uchovat. Kniha přináší čtenářům poutavý příběh o dlouhé cestě, kterou museli předci boxerů urazit. Vypráví o historii, během které se účastnili krvavých starověkých bitev, štvali nebezpečnou kořist při středověkých štvanicích a v novověku plnili náročnou úlohu služebního psa, aby vám dnes mohli být příjemnými společníky při čtení této knihy. Knihu, napsanou s obdivem a láskou k tomuto krásnému plemeni, ocení jako nenahraditelného průvodce a rádce všichni majitelé německého boxera, ať už o koupi štěněte teprve uvažují, nebo jsou již zkušenými chovateli. Najdou v ní totiž vše o povaze tohoto plemene, péči o něj, jeho výcviku, využití, chovu i standardu.


... boxer - Úplný přehled plemene Autor: Říha, Martin Nakladatel: Plot EAN: 9788074282812 ISBN: 978-80-7428-281-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 400 stran, česky Rozměry: 21,5 × 28,5 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Německý boxer : PESWEB ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Německý boxer - Úplný přehled plemene - Martin Říha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Německý boxer - Úplný přehled plemene - Martin Říha. HISTORIE PLEMENE 11 Od molossa k býkohryzovi 12 Keltské dogy 26 Alaunt 28 Býkohryz 30 Pratur 31 Od býkohryza k boxerovi 39 Německý boxer 47 Vom Dom 57 ATIBOX 64 Kapitola 2 HISTORIE PLEMENE V ČESKÝCH Z ... Kniha Německý boxer - Úplný přehled plemene - Martin Říha ... ... . HISTORIE PLEMENE 11 Od molossa k býkohryzovi 12 Keltské dogy 26 Alaunt 28 Býkohryz 30 Pratur 31 Od býkohryza k boxerovi 39 Německý boxer 47 Vom Dom 57 ATIBOX 64 Kapitola 2 HISTORIE PLEMENE V ČESKÝCH ZEMÍCH 65 Počátky chovu boxera u nás (1900-1920) 66 Boxer v ČSR od založení K.CH.B. (1920-1935) 68 Německý boxer - Úplný přehled plemene, Články, PESWEB ... Nakladatelství Plot vydává knižn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY